OnePlus 5T vs Mi Mix 2

Peki OP 5T daha iyi anlaşılan. 64 GB yeterlidir değil mi? En fazla 5-6 oyun yüklerim o kadar bir de WP, Facebook, İnstagram. Sonuçta varsayılan olarak yanında uygulama yüklü geliyor.

SAR değeri hakkında güzel bir yorum vardı :D
Sar allah sar diyenler sanki Zen bahçesinde yaşıyorlar
1f642.png
:) yaşadığınız yer güngören heryer baz heryer egzoz dumanı derdine bak adamların ayrıca iphone alırken ben hiç kimsenin anam bunun sarı 2 ye yakın almayalım diyeni duymadım kaldıkı sarın ne olduğunu iphone kullanıcılarının %95 inin haberi bile yok çünkü onlar araştırmaz ama hava olsun masa üstü tiki güzel görünsün
1f642.png
:) kimse kimseyi kandırmasın

Peki OP 5T daha iyi anlaşılan. 64 GB yeterlidir değil mi? En fazla 5-6 oyun yüklerim o kadar bir de WP, Facebook, İnstagram. Sonuçta varsayılan olarak yanında uygulama yüklü geliyor.
Yeterli gelecektir kanımca.
SAR değeri hakkında güzel bir yorum vardı :D
6S+ kullanan arkadaşım 3D Touch'ı yeni öğrendi o derece, bende duymadım hiç :)

5T kamera ve ekran olarak daha iyi. SAR muhabbeti yine dönmüş, açılan konuya yardımcı olmak yerine konuyu açan kişinin aklını karıştırıp SAR muhabbeti yapanlar son zamanlarda site içinde türedi, yaptığınız yorumlar doğru değil, konu açan kişilerin aklını karıştırmayın. Sağlığını düşünüyorsan MI MIX 2 al diyenler var bunlara aldırış etmeyin, 5T modelini bunların eline versen tıpış tıpış kullanırlar SAR değerine laf atanlara da bu defa karşı çıkarlar, SAR konusunu abartanları dikkate almayın.

İki model arasından önerim 5T olur ama bu fiyata önereceğim telefon Mate 10 modelidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı