OnePlus 8 nereden bulunabilir?

Merhaba, OnePlus almayi düşünüyorum. Şu an Samsung S9+ kullaniyorum. OnePlus 8 nasil sizce nereden TR garantili alırım?

Lamborghini'den inip eşeğe binmek gibi bir şey yapmış olursunuz bence bunu yaparak. Ama tabii ki siz bilirsiniz.

Yurt dışında yaşayan kuzenimde vardı çok daha kaliteli gibi geldi bana ama o kadar kötü mü?

Evet kötü zaten bulamamanız bu nedenden dolayı. Mis gibi Samsung telefonunuz var bence boş verin. Hemde eski bir telefon değil sizin ki.

OnePlus kalitesiz miymiş? 😂 Bulunmama sebebi de oymuş hatta. 🤔 Bugün bir aydınlanma yaşadım. Piyasadaki çer çöp telefonlar da kaçak gelmiş herhalde. Yoksa onlar da bulunmazdı ama her yerde mantar gibi türemişler, ilginç.

Teknomehmet diye bir yer satıyor ama klon imei atıyorlar sanırım. Taa shiftdelete gibi kanallara incelemesi için ürünleri yollayan kişi. Güvenilir mi bilmem.

Lamborghini'den inip eşeğe binmek gibi bir şey yapmış olursunuz bence bunu yaparak. Ama tabii ki siz bilirsiniz.

5G desteği var, Daha iyi bataryası var, Ekran kasa oranı fazla, 90 hz var, kamerası çok çok daha iyi ve +1 kamerası var, Oneplus 8 30W destekliyor s9+ 15w, çok daha hızlı şarj edebiliyorsun ve lamborghiniden inip eşeğe binmek mi oluyor? Parmak izi de ekran içerisinde.

Geri
Yukarı