OnePlus 9 alınır mı?

Bütçe
10000-15000
TR ürünü istiyorsan göz at derim bunlara
@yus4ff daha iyi yardımcı olabilir.

OnePlus farkli hissettiriyor diye onu almak istemistim. Hissiyati sanki Android'in IPhone'u gibiydi degisikti yani.

OnePlus farkli hissettiriyor diye onu almak istemistim. Hissiyati sanki Android'in IPhone'u gibiydi degisikti yani.
Evet OnePlus kesinlikle android kanadın iPhone'u diyebiliriz. Uzun yıllar önce de böyleydi bana göre android tercih edilecekse tek seçenek. samsungdan pek hoşlanmam gece çekimleri fena değil. OnePlus Hissiyat, kalite, tasarım dili vs olarak samsunga bin basar ama pr yapamıyor. Bu attığım listede hem ekran hem işlemci gayet yeterli standart kullanım için. Sosyal medyayla işin yoksa gözün kapalı alabilirsin bu cihazlardan herhangi birini.

Evet OnePlus kesinlikle Android kanadın IPhone'u diyebiliriz. Hissiyat tasarım dili vs. Ama bu attığım listede hem ekran hem işlemci gayet yeterli standart kullanım için. Sosyal medyayla işin yoksa gözün kapalı alabilirsin bu cihazlardan herhangi birini.

Samsung 20FE tasarimi kotu ondan dolayi istemiyorum, POCO falan zaten bana gelmez. Hiç de sevmem Redmi, mi, POCO falan.

OnePlus Android tarafında en iyi markalardan birisidir tabii. Pek bilgim yok yurt dışı OnePluslar hakkında bütçeye göre önerme yapabilirim.

OnePlus Android tarafında en iyi markalardan birisidir tabii. Pek bilgim yok yurt dışı OnePlus'lar hakkında bütçeye göre önerme yapabilirim.

İkinci el onerseniz bu butceye ne gelir? (ben yine OnePlus dusunuyorum) IMEI atilmis cihazlarda ne sorunlar olur performans kaybi falan olur mu?

Samsung 20FE tasarimi kotu ondan dolayi istemiyorum, POCO falan zaten bana gelmez. Hiç de sevmem Redmi, mi, POCO falan.
Tasarımı kötü olduğuna katılıyorum kendimde kullanıyorum ama verdiği premium hissiyat eksiksiz şekilde gayet iyi. Güzel bir kılıf bulursanız tasarım pek sorun olmuyor birde.

İkinci el onerseniz bu butceye ne gelir? (ben yine OnePlus dusunuyorum) IMEI atilmis cihazlarda ne sorunlar olur performans kaybi falan olur mu?
Hocam S22 gelebilir belki bu fiyatlara. Zorlarsanız yurt dışı S23'de bulunabilir. IMEI atılan cihazlarda sıfırlanınca veya güncelleme yapınca gitme ihtimali oluyor fakat yapılan işleme göre değişiyordu. Pek bilgim yok yurt dışı konusunda.

Samsung 20FE tasarimi kotu
Evet öyle maalesef. Teyze telefonu diye işlenmiş hafızama asla çıkmıyor :D
POCO falan zaten bana gelmez. Hiç de sevmem Redmi, mi, POCO falan.
Evet kullanıcısını uzun vadede pek memnun edebilen cihazlar değiller.

IMEI atilmis cihazlarda ne sorunlar olur performans kaybi falan olur mu?
Android cihazlarda performansı etkileyen bir durum değil IMEI atılması.

Evet öyle maalesef. Teyze telefonu diye işlenmiş hafızama asla çıkmıyor :D

Evet kullanıcısını uzun vadede pek memnun edebilen cihazlar değiller.
Kılıfla kullanılınca tasarım pek sorun çıkarmıyor fakat kılıfsız kullanıldığındada tasarım kötü olsa bile iyi bir premium hissiyat var.

IMEI atılan cihazlarda sıfırlanınca veya güncelleme yapınca gitme ihtimali oluyor fakat yapılan işleme göre değişiyordu. Pek bilgim yok yurt dışı konusunda.
OnePlus imei atili sekilde kullanan bir insanoglu herhangi bir guncellemede fln gitmedigini dillendirmisti, telefonu da zaten ondan alip denemistim.

Kılıfla kullanılınca tasarım pek sorun çıkarmıyor fakat kılıfsız kullanıldığındada tasarım kötü olsa bile iyi bir premium hissiyat var.
Fp oranı güzel ama mecburiyet varsa alınır kullanılır. Çok da dert edilecek seviyede değil. Sonuçta fiyatı ortada.

Geri
Yukarı