OnePlus nord N10 5G nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jern.exe

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Nord N10 5G modelini alacağım da kullananlar kullanım deneyimini yazabilirim sizce alınır mı?

Bu telefonu aldınız mı hocam? Memnun musunuz? Şu an indirime girmiş almayı düşünüyorum, Redmi Note 10s yerine tercih edebilirim fiyatı daha uygun ve işlemcisi daha iyi.

Bu telefonu aldınız mı hocam? Memnun musunuz? Şu an indirime girmiş almayı düşünüyorum, Redmi Note 10s yerine tercih edebilirim fiyatı daha uygun ve işlemcisi daha iyi.

İki gün önce aldım eşime...cihaz yağ gibi akıyor bataryası çok iyi. Ses stereo ve gümbür gümbür. Kamera ortalama.

Yanlış bilgi
İki gün önce aldım eşime...cihaz yağ gibi akıyor bataryası çok iyi. Ses stereo ve gümbür gümbür. Kamera ortalama.

Ben de 1.5 aydır kullanıyorum, memnunum, iyi ki 10S almamışım, 10S'i deneme fırsatım oldu, bu IPS ekran olmasına rağmen ekranı ve kamerası 10S'ten daha iyi, ikisini yan yana getirince bariz belli oluyor kalite farkı. 10S kesinlikle fiyatını hak etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
10S'i deneme fırsatım oldu, bu IPS ekran olmasına rağmen ekranı ve kamerası 10S'ten daha iyi, ikisini yan yana getirince bariz belli oluyor kalite farkı.
Ekranı Note 10s modelinden iyi değil. Yanlış bilgi verme. Kamera konusunda da her iki cihaz da fiyat segmenti için çok iyi değil. İkisinden de aynı sensör var. Kamera yazılımı Nord N10 modelinin daha iyi.

Ben de 1.5 aydır kullanıyorum, memnunum, iyi ki 10s almamışım, 10S'i deneme fırsatım oldu, bu IPS ekran olmasına rağmen ekranı ve kamerası 10S'ten daha iyi, ikisini yan yana getirince bariz belli oluyor kalite farkı. 10s kesinlikle fiyatını hak etmiyor.

10s deneme fırsatım olmadı ama bende TCL plex var ekran kıyası yaparsam nord N10 5G daha güzel görünüyor.
10s hakkındaki yazılarınıza yanlış bilgi denmiş.
Ekranı Note 10s modelinden iyi değil. Yanlış bilgi verme. Kamera konusunda da her iki cihaz da fiyat segmenti için çok iyi değil. İkisinden de aynı sensör var. Kamera yazılımı nord N10 modelinin daha iyi.

Bilginin doğruluğu yanlışlığı kime göre.
Kişisel bilgilerin doğruluğu yanlışlığı diye bir şey olabilir mi?
Kişi beğenmemiş olamaz mı?

Bilginin doğruluğu yanlışlığı kime göre.
Kişisel bilgilerin doğruluğu yanlışlığı diye bir şey olabilir mi?
Kişi beğenmemiş olamaz mı?
Bu paneller öznel yorumlara göre değerlendirilmiyor. Bir tarafta AMOLED panel var, diğer tarafında IPS var. Net şekilde Note 10s, Nord N10 modelinden daha iyi. Nord N10 modelinin parlaklıklığını söylemiyorum bile. Bir tarafta 1100 nit parlaklıklığa sahip bir panel var, diğer tarafta 450 nit parlaklıklığa bile ulaşmayan bir panel var. AMOLED ayrıca batarya tüketimi noktasında da çok daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı