Oni 2.0 seti almaya değer mi?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi. Japon temalı, samuray, ninja şeylerine karşı hobim ve zevkim var. Oni seti gözüme hoş geldi ama fiyatını biliyorsunuz 💀. Sizce paraya kıyıp almaya değer mi? Valorant'a sürekli para yatıran birisi değilim ilk pakedim olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer ilk paketiniz olacaksa alınabilir fakat daha önceden skin vs. aldıysanız onların üstüne gitmeyebilir.

Hocam eğer ilk paketiniz olacaksa alınabilir fakat daha önceden skin vs. aldıysanız onların üstüne gitmeyebilir.

2 Tane Battle Pass almıştım çok önceden onların dışında hiç mağazadan alınmış Operatör, Vandal, Phantom'um falan yok.

Sadece kılıç alınabilir ama gene de mantıklı mı bilmiyorum. Vandal ve diğerleri çok hoşuma gitmedi ama katana gerçekten güzel.

Kılıca 5K vereceğime pakede 7K vereyim kafasındayım.

2 tane Battle Pass almıştım çok önceden onların dışında hiç mağazadan alınmış operatör, vandal, Phantom'um falan yok.

Kılıca 5K vereceğime pakede 7K vereyim kafasındayım.

Kılıç dışında olan şeyler göz zevkime bağlı olmaksızın gerçekten kötü kankacığım. Bana kalırsa arkadaşın da dediği gibi aradaki fark hesabında kalsın, zaten bıçağın oyundaki en iyi bıçaklardan birisi olacak; Vandal oynuyorsan Vandal, Phantom oynuyorsan da Phantom'unu alırsın mağazadan.

Ben set sevmiyorum şahsi fikrim, oni oni oni, vandalı aldın oni, frenziyi aldın oni, bulldogu aldın oni. Bunu göre göre sıkılırım bir haftada. Sana kalmış.

Geri
Yukarı