Oni Katana vs. Oni Paketi

emrejanslsgajk

Decapat
Daha fazla  
Asil Vandal var bende, bir de bıçak olsun diyorum. 4350VP çok pahalı geldi bıçak için. Almışken bu kadar VP, direkt seti mi alsam diyorum.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Setler iade edilemez hiçbir yoldan bıçak hariç kötü geldi finisherını bile değiştirmemişler ama bıçağı çok pahalıya koymuşlar setle alınabilir.

Bugün veya yarın çıkar gameplay videoları.

Finisher Prime 2.0 dışında hiçbir 2.0 setinde değişmedi ki. Bknz: İyon, yağmacı.

Setler iade edilemez hiçbir yoldan bıçak hariç kötü geldi finisherını bile değiştirmemişler ama bıçağı çok pahalıya koymuşlar setle alınabilir.

Bugün veya yarın çıkar gameplay videoları

Bıçağı çıkarınca kılıfından çıkmıyormuş, ya sol/sağ tıklayınca çıkıyor ya da inceleme tuşuna basınca, o yüzden almayı düşünmüyorum, buldog ares çok saçma silahlar ileride operatör ghost/sherrif gibi setler gelirse alırım.

Bıçağı çıkarınca kılıfından çıkmıyormuş, ya sol/sağ tıklayınca çıkıyor ya da inceleme tuşuna basınca, o yüzden almayı düşünmüyorum, buldog ares çok saçma silahlar ileride operatör ghost/sherrif gibi setler gelirse alırım.

Katana dediğin öyle olur bu arada asıl kınında olmasa kötü dururdu ve katana dediğimiz şey her zaman kından çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı