Online alışverişte MaxiPuan kullanımı

saY

Hectopat
İnternetten alışverişte İş Bankası MaxiPuan'ımı Yemeksepeti harici nasıl kullanabilirim? Nerelerde geçerli olduğu yazıyor fakat nasıl kullanacağım hakkında bir bilgi bulamadım.

Maximum anlaşmalı yerlerde sayfada puan kullanımı beliriyor. Onu işaretlediğiniz zaman puanlarınızı kullanabiliyorsunuz. Alışveriş yapacağınız yer Maximum anlaşmalı olmak zorunda.

Siteye göre alışveriş tutarının hepsini karşılaması gerekebiliyor ya da indirim olarak bir kısmını MaxiPuan ile, gerisini de kartınızla ödeyebiliyorsunuz.

Maximum anlaşmalı yerlerde sayfada puan kullanımı beliriyor. Onu işaretlediğiniz zaman puanlarınızı kullanabiliyorsunuz. Alışveriş yapacağınız yer Maximum anlaşmalı olmak zorunda.

Siteye göre alışveriş tutarının hepsini karşılaması gerekebiliyor ya da indirim olarak bir kısmını MaxiPuan ile, gerisini de kartınızla ödeyebiliyorsunuz.
60TL puanımın son 2 günü kaldı. Boşa gitsin istemiyorum. Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 vb. sitelerde kullanılabildiği yazıyor fakat ödeme ekranında MaxiPuan kullan gibi bir seçenek bulamadım.

Kart bilgilerinizi girdiğinizde MaxiPuan kullanma seçeneği belirmiyor mu? Alışveriş tutarını karşılaması gerekiyor olabilir o sitelerde. Bildiğim kadarıyla; GittiGidiyor'da, Hepsiburada'da ve Trendyol'da MaxiPuan geçerli değil.

Kart bilgilerinizi girdiğinizde MaxiPuan kullanma seçeneği belirmiyor mu? Alışveriş tutarını karşılaması gerekiyor olabilir o sitelerde.
1609582384979.png

Bu şekilde gözüküyor, kullanma seçeneği yok.
Bildiğim kadarıyla; GittiGidiyor'da, Hepsiburada'da ve Trendyol'da MaxiPuan geçerli değil.
''İnternet alışveriş MaxiPuan kullanımı'' vb. arama yapınca kullanılabildiğini yazan siteler var.

''İnternet alışveriş MaxiPuan kullanımı'' vb. arama yapınca kullanılabildiğini yazan siteler var.
Muhtemelen güncel değildir. Az önce alışveriş sitelerinin bilgi sayfalarına tek tek baktım ve MaxiPuan yoktu. AltunGold üzerinden altın almak veya Param ile TL'ye çevirmek en mantıklı tercih sanırım Yemeksepeti dışında şu anlık. Onun dışında fiziksel olarak market dışında pek seçenek yok.

Muhtemelen güncel değildir. Az önce alışveriş sitelerinin bilgi sayfalarına tek tek baktım ve MaxiPuan yoktu. AltunGold üzerinden altın almak veya Param ile TL'ye çevirmek en mantıklı tercih sanırım Yemeksepeti dışında şu anlık. Onun dışında fiziksel olarak market dışında pek seçenek yok.
Şu an gram altın alacak kadar bile bakiyem yok. :) Yemeksepeti yerine Zomato 40 TL al 15TL öde kampanyası daha ucuza geliyor. Yılbaşı yasağında fiziksel marketler açık mıdır?

Bu arada altın için 1 gram almanız şart değil. 60 TL MaxiPuan ile bile alabiliyorsunuz. 50 TL üzeri olması yeterli.
XAU/USD 1900'e dayanmışken altından daha güzel yatırımlar varmış gibi geliyor. :) 60TL'lik altın aldıktan sonra hemen nakite çevirip bankama çekebiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı