Online ders videolarını YouTube'a yüklersem sıkıntı yaşar mıyım?

Yılın başından beri derslerimi kayıt altına alıyorum ve şu an bayağı büyüdüler. Yıl sonuna kadar hepsi 60GB'i geçecektir diye düşünüyorum. Bu ders videolarını herkese gizli bir şekilde YouTube'a yüklemem sıkıntı yaratır mı? YouTube sen çok yükledin dur der mi veya videolarımı siler mi? İşin etik kısmında da herkese açık bir şekilde paylaşmamın benim açımdan sıkıntı olacağını biliyorum. Ama benim amacım sadece depolama.

Yasal olarak (5846'dan telif başta olmak üzere) eğer şikayette bulunurlarsa sorun yaşarsınız.
Not: Gizli yükleyeceğiniz için erişimi çok zor ama her ihtimali düşünerek yüklemeniz de fayda var.

Hocam Google Drive de 15 GB bedava alan var oraya atabildiğin kadar at hem herkese açık olmaz ve yanında Outlook var ise onun da bulut drpolaması var YouTube'da ise bir arkadaşın falan görebilir yasal olarak başın ağrımasın.

Arkadaşlar, konu sahibi zaten videoları gizli olarak yükleyeceğini söylemiş, sadece arşivlemek için. Bu durumda kimse göremeyeceği için bir sıkıntı olmayacaktır. Herkese açık yüklemeniz iyi olmaz tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı