Online düşük sistemli bedava oyun önerisi

Hocam anlattığınız için ayrı teşekkür ediyorum, güzel gibi ben beğendim bir de arkadaşıma soracağım.
Ahh ah... Bunu 2016'da mı ne yapmıştım 8000 saat toplam süre... Hocam bağımlılık yaparsa sabah akşam trove olursunuz. Oyun sürekli güncelleme alıyor şimdiye değişmiştir her şey. Başlarsanız pasif bölgede sunlightbulb toplayın çiftçi masasında şişe tohumu yapın şişe kadar para kazandıran eşya yok.

Sistem özellikleri nedir tam olarak hocam?
Hocam tam bilmiyorum ama.
İntel pentium B960 2.20 GHz
İntel HD Grapich (İşlemcinin içindekini kullanıyor herhalde)
4 GB Ram.
Hocam sistemi çok eski işlemcisi eskisi gibi performans veremiyor.

CoD 4 öneririm şiddetle, lisede falan saatlerce oynardım.
Hocam arkadaşın sistem kaldırmıyor.

Ahh ah... Bunu 2016'da mı ne yapmıştım 8000 saat toplam süre... Hocam bağımlılık yaparsa sabah akşam trove olursunuz. Oyun sürekli güncelleme alıyor şimdiye değişmiştir her şey. Başlarsanız pasif bölgede sunlightbulb toplayın çiftçi masasında şişe tohumu yapın şişe kadar para kazandıran eşya yok.
Tamamdır hocam başlayınca bunları dikkatte alacağım çok sağolun, teşekkürler.

Hocam tam bilmiyorum ama.
İntel pentium B960 2.20 GHz
İntel HD Grapich (İşlemcinin içindekini kullanıyor herhalde)
4 GB Ram.
Hocam sistemi çok eski işlemcisi eskisi gibi performans veremiyor.
Hocam oyun konusunda pek önerim yok ama arkadaşınıza bir format atmasını öneriyorum birazcıkta olsa performans artışı sağlayacaktır.

Hocam oyun konusunda pek önerim yok ama arkadaşınıza bir format atmasını öneriyorum birazcıkta olsa performans artışı sağlayacaktır.
Hocam geçen haftalar da attı zaten windows 8.1 geçti, işlemci eski performansı vermiyor, laptopun içi çöplük olmuştur belki bakım yaptırmadıysa, annesi hiç bir şeye izin vermediği için bir şey yapamıyor, bilgisayarcıya götürüp bakım felan yapamıyor.

Hocam geçen haftalar da attı zaten windows 8.1 geçti, işlemci eski performansı vermiyor, laptopun içi çöplük olmuştur belki bakım yaptırmadıysa, annesi hiç bir şeye izin vermediği için bir şey yapamıyor, bilgisayarcıya götürüp bakım felan yapamıyor.
Hocam cs 1.6 indirip server kurup oynayabilirsiniz .

Geri
Yukarı