Online eğitim için 2'si bir arada laptop önerisi

Mutlend

Centipat
Bir öğretmenin uzaktan eğitim için kullanabileceği dokunmatik ekranlı 2'si bir arada laptop ve grafik çizim tableti arıyorum.
Laptop için bütçemiz 5000 ₺.
Grafik çizim tableti için kesin bir bütçemiz yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir öğretmenin uzaktan eğitim için kullanabileceği dokunmatik ekranlı 2'si bir arada laptop ve grafik çizim tableti arıyorum.
Laptop için bütçemiz 5000 ₺.
Grafik çizim tableti için kesin bir bütçemiz yok.

Hocam Laptop'ta oyun oynamayacaksınız değil mi?

Bende arkadaşım için 5000TL'lik laptop arıyorum ama o oyun oynayacak önerdiğiniz bir model var mı?

Hocam ben daha çok oyun oynayacaklar için masaüstü sistem kurarım. Yani kısacası masaüstü ile ilgileniyorum oyun için. Ama bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır, konu açmanız yeterli olur.

Hocam ben daha çok oyun oynayacaklar için masaüstü sistem kurarım. Yani kısacası masaüstü ile ilgileniyorum oyun için. Ama bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır, konu açmanız yeterli olur.

Açtım ama ikinci el modellere bak deyip cevap vermeyi kestiler arkadaşımda ikinci el olmaz diyor ne önereceğim bilemedim.

Açtım ama ikinci el modellere bak deyip cevap vermeyi kestiler arkadaşımda ikinci el olmaz diyor ne önereceğim bilemedim.

Ben pek bilmiyorum ama şunu önerebilirim:

.
Ben önerdim diye sakına alayım demeyin ben sadece kısa bir araştırma sonucu bunu buldum 5.000 TL fiyatına oyuncu laptopu olarak.

Hocam önerdiğimin ekran kartı kötü almayın derim biraz daha bütçe arttırırsa güzel önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı