Online eğitim mi geliyor?

Bence bunlar herkes kapsın ölen ölsün kalan kalsın mantıgındalar. Ama kapatabilirler.

Bence olmayacak ancak KYK yurtlarında Covid'li kişileri tuttuklarından dolayı geçen seneki gibi kişisel eşyalara zarar gelmesini istemiyorlardır.

Vaka sayısı daha da artarsa Online'a geçilmesi ihtimali var tabii ki.
Yurtlar bu durumlar için oda ayırmış durumdalar. Hali hazırda kalan öğrencilerin odasına dokunulmuyor.

Bu tarz söylemler ile karşılaşan arkadaşlar varmış ama farklı görüşler de var tabi

Vakalar arttı evet ama ölüm oranı çok düşük sanmıyorum online eğitime geçileceğini. Bizim okuldaki hocalarda yüzde 80 böyle devam ederiz dediler.

Okuldan bir hocam 2 hafta tatile 2 hafta daha eklenebilir , okullar 2 hafta geç kapanabilir demişti ne kadar doğru bilemem. Şubat ayını rahatça atlatmak için böyle bir şey belki yapılabilir.

MEB'in açıklamaları üniversiteleri ilgilendirmez. Okul ve üniversite eğitimi değerlendirirken ayrı ayrı düşünmek gerekiyor.

Bu aralar vaka sayıları zaten günlük 100 bin civarında. Ayrıca şu son zamanlarda kimle konuşsam sınıfı karantinaya alınmış oluyor. Okulumda korona vakalarında da yüksek artış olmasına rağmen mecburen okula gitmek zorunda kalıyorum. Şu durumda online eğitim gelir mi sizce? En güvenlisi online gibi duruyor.

Bu ekonomi şartlarında kapanma olacağını pek sanmıyorum.

Benim gibi apartta kalanlar ne yapacak ? Sözleşme imzalandığı için o paraları mecbur vermek zorunda kalıyoruz. Üniversite 1. sınıf 2. döneminde pandemiden okullar tatil edildi sözleşme yaptığımız için kalmadığımız halde o paraları vermek zorunda kaldık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…