Online eğitim mi geliyor?

ChikiTiger

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 4600H - GTX 1650 - 16GB 3200 MHz - Acer Nitro 5
Şu an KYK yurdunda kalıyorum. Ara tatil için memlekete dönerken ne olur ne olmaz bizden tüm eşyalarımızı götürmemizi istediler. Kafalarına göre böyle bir şey diyeceklerini düşünmüyorum. Sizce bahar döneminde eğitim nasıl devam edecek?

Şu an KYK yurdunda kalıyorum. Ara tatil için memlekete dönerken ne olur ne olmaz bizden tüm eşyalarımızı götürmemizi istediler. Kafalarına göre böyle bir şey diyeceklerini düşünmüyorum. Sizce bahar döneminde eğitim nasıl devam edecek?
Ağır spoiler oldu.

Her gün ortalama 65-70 bin vaka açıklanıyor. Şimdiye kadar uzaktan eğitim veya kapanma kararları çok daha az vaka sayılarında alınmıştı.

Evimin çevresinde ilkokul ve lise yer alıyor. Okulun çıkış saatleri tam bir felaket, binlerce kişi aynı saatte okuldan çıkıp, yüzlerce kişi aynı durakta bekliyor ve onlarcası aynı otobüse biniyor.

Üniversite öğrencisiyim ve böyle bir şey duymadım ama kendi bölümüze ait öğrencilerin kurduğu ve anonim olarak sohbet edip yardımlaştığımız 500-600 kişilik discord grubumuz var. Orada yazını ekran görüntüsü olarak paylaştım. Aynı durumla karşılaşan veya duyumu olan varsa buraya yazarım.

Kendi görüşüme gelirsek, seçim yaklaştığından ve öğrenciler para kapısı olduğundan böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı