Online Eğitim mi, Yüz Yüze Eğitim mi?

Ben sağ tarafı görmek istiyorum ama bize sol tarafı sunuyolar tartışma başlatalım mı ne dersiniz hocam ? @AhmetMesser @Senyör Kesada
Hocam anlaştık o zaman sizle :D Ailemiz buna izin verebilir ama açık öğretim olmaz derler.
Hocam sonunda işte burada anlaşabilmeye geldik neredeyse.
Sol tarafı şuan online eğitim ile de sunabilirlerdi ama yüz yüze ile sunmuşlar.

Yada anneler-babalar sunuyordur bilmiyorum orasını.
En iyisi makale yada konu açalım kopyala yapıştır yapsın açan kişi.

Neyi kopyala yapıştır derseniz benim o fotoğrafı attığım mesaj.

Son düzenleme:
Hocam sonunda işte burada anlaşabilmeye yaklaşıyoruz.
Sol tarafı şu an Online eğitim ile de sunabilirlerdi ama yüz yüze ile sunmuşlar.
En iyisi makale ya da konu açalım kopyala yapıştır yapsın açan kişi.

Sanırım en mantıklı olan isteğe bağlı yapmak gibi. Yüz yüze eğitim isteyen kişiler okula gelir istemeyen kişiler gelmez. Fakat bu da açık öğretimden çok farklı olmaz.

İki tarafı çamurlu değnek. Öncelikle yüz yüze eğitimde ne kadar toplum kurallarına uyulsa da ( ki çoğu yerde uyulduğunu düşünmüyorum ) covid salgını daha çok büyüyor, bu bir iddia değil kaynaklar mevcut. Fakat online eğitim olsa bile aşırı verimsiz geçiyor, olan öğretmenlere ve derslerde başarılı olmak isteyen öğrencilere oluyor, başta da dediğim gibi, iki tarafı çamurlu değnek.

İki tarafı çamurlu değnek. Öncelikle yüz yüze eğitimde ne kadar toplum kurallarına uyulsa da ( ki çoğu yerde uyulduğunu düşünmüyorum ) covid salgını daha çok büyüyor, bu bir iddia değil kaynaklar mevcut. Fakat online eğitim olsa bile aşırı verimsiz geçiyor, olan öğretmenlere ve derslerde başarılı olmak isteyen öğrencilere oluyor, başta da dediğim gibi, iki tarafı çamurlu değnek.
Ya açık öğretime ailelerin izin vermesini sağlamak yada isteyenin online eğitim gören, isteyenin ise yüzyüze eğitim gören olarak kayıtlanması, online'a geçti diye yok yazılmaması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı