Online eğitimde bir şahıs gelip halay çekti

Chat olduğuna göre demek ki Zoom'dan yapıyorsunuz ve bu Zoom'un büyük bir sorunu. ID ve password verince isteyen gelebiliyor :(

Dostum Zoom'da sıkıntı yok üşengeç hocalar her yeni gelen öğrenciyi almak ile uğraşmamak için ID ve password bilen herkes girebilir seçeneğini aktif ediyor. Aslında bu kişiyi öğretmen derse almış oluyor.
Not: Ders Zoom'dan işleniyorsa böyle.
Zoom'un çöp olmasından kaynaklı.
Dostum zoomda sıkıntı yok üşengeç hocalar her yeni gelen öğrenciyi almak ile uğraşmamak için ID ve password bilen herkes girebilir seçeneğini aktif ediyor. Aslında bu kişiyi öğretmen derse almış oluyor. Boş yere zooma laf atmayın. Adamlar daha ne yapsın.

Not: Ders zoomdan işleniyorsa böyle

Dava açsa ne olacak?
Şahıs resmi bir sınıfa girip dersi sabote etti. Disiplin suçu eğer dersin yapıldığı okulda öğrenci ise dersi sabote etmenin cezası ne ise onu alır, eğer başka bir okul/ilçe/şehir vb. konumdan ise aynı cezayı daha resmi makamlardan alır tahminimce ama cezasız kalmayacağına eminim. En basitinden mahkeme dilekçesi evine gelince babası ıslak odunla dinlene dinlene döver :) Bu yeterli bence.

Sizin sınıftan -özür diliyorum- aptalın teki saçma sapan ya TikTok sayfasına, ya da Instagram sayfasına ID ve şifre vermiş. Bu elemanda gelmiş saçma sapan hareketler yapıyor işte.

Sizin sınıftan -özür diliyorum- aptalın teki saçma sapan ya TikTok sayfasına, ya da Instagram sayfasına ID ve şifre vermiş. Bu elemanda gelmiş saçma sapan hareketler yapıyor işte.
Yapmaması gerekirdi ama hoca onu neden derse almış. Eğer sınıftan biriyse bunu yapamaz ceza alır. Sınıftan değilse zoom dersine girmek için hocadan izin alması gerekiyor. Zoom böyle bir özelliği var. Hoca ya uğraşmak için o özelliği kapamış. Hocanın hatası. Yada bakmadan almış. Hocanın hatası. Dükkan sahibisin, gece kapıyı açık bıraktın. Hırsız girdi sen hırsızı mı suçlarsın kendini mi?

Şahıs resmi bir sınıfa girip dersi sabote etti. Disiplin suçu eğer dersin yapıldığı okulda öğrenci ise dersi sabote etmenin cezası ne ise onu alır, eğer başka bir okul/ilçe/şehir vb. konumdan ise aynı cezayı daha resmi makamlardan alır tahminimce ama cezasız kalmayacağına eminim. En basitinden mahkeme dilekçesi evine gelince babası ıslak odunla dinlene dinlene döver :) bu yeterli bence.

Allah Allah halay çekmekte suç olmuş bu ülkede.

Yeni konular

Geri
Yukarı