Online eğitimde yaşadığınız komik durumlar

Kuran-ı Kerim dersinde kargom gelmişti ve evde annem ve babam olmadığından ben ilgilenmek zorunda kalmıştım. Ben kargocu ile ilgilenirken hoca sürekli bana seslenmiş meğerse. Cevap vermeyince bekleme odasına attı beni. Neyse ki hocadan özür dileyip olanları anlatınca düzeldi aramız.

Küfür falan mı ettiniz? Anlatsanıza merak ettim.
Evet, küfür ettim. Şimdi burada uygun bir dille anlatırım fakat, uygunsuz içerik yüzünden ceza verirler. :D Kimseden bir ses çıkmadı, ben de hoca duymadı sandım mikrofonu kapattım hemen. Ama dersin sonunda hoca bana ''kelimelerimize dikkat edelim'' dediğinde çaktım köfteyi. :D

Dersin bitmesine 5 dk kala ayağa kalkmıştım kamera açılmış o sırada. Direk kendimi masanın altına attım. Hoca ne oldu oğlum dedi. Dedim hocam kalem düştüde. 😃

Daha Online dersler ilk başladığı zamanlar hoca sabahın 08:00'inde derse başladı bende uykulu uykulu ve soğuk odada elim titreyerek yazı yazarken hoca yazdınız mı dedi meğersem benim de mikrofonum açıkmış o anda "sabah sabah yazımı yazılır a*k" dedim sınıfta 2dk sessizlik oldu.
Hocada 3 ay sonra okuldan ayrıldı. Pişman değildim çünkü çok bağırıyordu :D

İlk online eğitim olduğu zamanlarda tam olarak alışamamıştım. Kardeşim sürekli yanıma gelip sataşıyordu. Yeni derse girdiğim sırada mikrofon açık kalmış ve ben o sırada kardeşimle dövüşüyordum. Tabi bağırıyoruz falan. Hoca arkadaşlar mikrofonlarımıza dikkat edelim demişti. Derin bir sessizlik sonrası ben olduğumu anladım. Çok utanmıştım.

İki kere direkten döndüm. Bir kere kardeşime "Ders değil bu rehberlik" derken. Bir kere de klavye sesim gitmiş. İkisinde de mikrofonum açıktı. Ve ikisinde de aynı hocanın dersinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı