Online FPS oyunları karşılaştırması

CS:GO en iyi fps oyunudur. Kimse aksini iddia edemez. Iddia edenler oyun piyasasını bilmiyordur. Hepinizin sevdiği FPS oyunlari iğrenç. Zevklerinize saygı duymuyorum ve hepiniz benim gibi düşünmek zorundasınız. Arkadaş sizce demiş ama bence değil, CSGO zaten en iyi fps oyunu. R6 ve arkadaşın dediği oyunlar CSGO ile karşılaştırılımaz. Konu kilit gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu CSGO'dur.
Bu kadar sinirlenmene gerek yoktu sanki 😅.

CS:GO en iyi FPS oyunudur. Kimse aksini iddia edemez. Iddia edenler oyun piyasasını bilmiyordur. Hepinizin sevdiği FPS oyunlari iğrenç. Zevklerinize saygı duymuyorum ve hepiniz benim gibi düşünmek zorundasınız. Arkadaş sizce demiş ama bence değil, CS:GO zaten en iyi FPS oyunu. R6 ve arkadaşın dediği oyunlar CS:GO ile karşılaştırılımaz. Konu kilit gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu CS:GO'dur.

Git sen CS:GO'nu oyna büyük ihtimal R6'ya para veremediğin için CS:GO oynuyorsundur ve CS:GO en iyi oyundur diyen yaşı 13'ü geçmemiş oyun kültürü olmayan biri daha sonra Türkiye niye gelişmiyor oyuna verdiğin parayı çöpe atsan daha hayırlıdır ama büyük ihtimal para yatırmamışsındır yatırmıycanda çünkü paran yetmez.
Not: CS:GO çok iyi bir oyundur ama CS:GO'dan çok daha iyi oyunlar var bu yüzden CS:GO'yu kötüledim R6'yla CS:GO eşittir.
CS:GO candır(warframe bir FPS oyunu değildir)

Rainbow Six Siege birinci seçilmiştir. Konu kilit.

Seni sevdim epic adı ver ekleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
git sen csgonu oyna büyük ihtimal r6 ya para veremediğin için csgo oynuyorsundur ve csgo en iyi oyundur diyen yaşı 13'ü geçmemiş oyun kültürü olmayan biri daha sonra türkiye niye gelişmiyor oyuna verdiğin parayı çöpe atsan daha hayırlıdır ama büyük ihtimal para yatırmamışsındır yatırmıycanda çünkü paran yetmez.

not: csgo çok iyi bir oyundur ama csgodan çok daha iyi oyunlar var bu yüzden csgoyu kötüledim r6'yla csgo eşittir
CSGO CANDIR(warframe bir fps oyunu değildir)

seni sevdim epic adı ver ekleyem.
:) Bunun bir ironi olduğunu anlamamana öncelikle baya bir üzüldüm. Ikincisi mesajinda da anlaşılıyor ki çok büyük bir R6 fanısın ki bu durum artık insanları maddi durumlarıyla aşağılamaya çalışmana neden oluyor. Üçüncü olarak param yetiyor fakat Bill Gates kadar bir servetim de olsa R6 almam çünkü sevmiyorum. O mesaji yazmamim nedeni de herkesin zevklerinin farkli olduğu ve buna saygı duyman gerektiğini sana anlatmaktı. Fanı olduğunu oyunu kötü dediğimde nasıl da çıldırdın. Demek insanlar farklı şeyleri sevebiliyormuş ve insanların zevklerine saygı duymalıymışsın. Iyi günler :)

Combat Arms Reloaded < Zula < Warface ? Warframe < CS:GO ? Rainbow Six Siege
Combat Arms bu saydıklarınızın atası gibi birşey. Hiçbiri yokken Combat Arms'ı betada oynuyorduk :D Reloaded değildi yanlış anlaşılmasın Orijinal gerçek Combat Arms'tı.
CS:GO en iyi fps oyunudur. Kimse aksini iddia edemez. Iddia edenler oyun piyasasını bilmiyordur. Hepinizin sevdiği FPS oyunlari iğrenç. Zevklerinize saygı duymuyorum ve hepiniz benim gibi düşünmek zorundasınız. Arkadaş sizce demiş ama bence değil, CSGO zaten en iyi fps oyunu. R6 ve arkadaşın dediği oyunlar CSGO ile karşılaştırılımaz. Konu kilit gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu CSGO'dur.
R6 ile CS:GO'nun arasında dağlar kadar fark var oynanış olarak. CS:GO'da hiç bir şekilde taktik vs yok. Adamı gör vur mantığı. R6 oynamamış gibi konuşuyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı