Online için BF1 vs BF5

Başka konuda BF5'e çöp demiştim ama bu aralar daha çok BF5 oynuyorum BF1'e göre. Silahlar bir tık daha iyi. Haritalar 1-2 tanesi hariç çok kötü bana göre. İkisi de farklı deneyimler ama BF1 yine daha iyi.

Monte Grappa haritasındaki zeplinin yanma efekti için bile BF1 oynanır.
Sırf zeplinin yanışını görmek için bu haritada oynuyordum.

Zeplin yanmaya başlayınca gökyüzüne bakıp arkama yaslanıyordum. Gözlerim bayram ediyordu.
Bu esnada birisi beni öldürürse de kulaklarını çınlatıyordum. Neden bilmiyorum ancak ultra low ayarlarda, 40 FPS'de bile zeplinin yanma grafikleri beni benden alıyordu.

Monte Grappa haritasındaki zeplinin yanma efekti için bile BF1 oynanır.
Sırf zeplinin yanışını görmek için bu haritada oynuyordum.

Zeplin yanmaya başlayınca gökyüzüne bakıp arkama yaslanıyordum. Bu esnada birisi beni öldürürse de kulaklarını çınlatıyordum. Neden bilmiyorum ancak ultra low ayarlarda, 40 FPS'de bile zeplinin yanma grafikleri beni benden alıyordu.
Çok iyi gerçekten.

Tabi ki BF1. BF5 tam bir çöp. Oyun başta hile dolu ve tarihsel hiçbir özelliği yok berbat birşey 2.dünya savaşında olmayan saçma sapan şeyler eklemişler askerlerin yarısı kadın ve askeri üniforma bile giymeyen motorcu kıyafetli yüzü dövmeli askerler var. Oynanış çok hızlı Battlefield gibi değil daha çok COD'a benziyor. Silah sesleri ve atmosfer de çok kötü geliyor BF1 ile kıyaslandığında. Ayrıca Elitler tam bir utanç kaynağı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Amaç gerçekten dünya savaşı atmosferinde oynamaksa BF1 tabiki. BF5'i az çok incelemiş herkes silahların modern savaş silahları gibi göründüğünü bilir. Atmosfer olarakta çok kötü(dünya savaşı atmosferi vadettiği düşünülürse). Modern olmayan mekanlarda modern silahlarla oynamak istiyorsan BF5 al.

Çok iyi gerçekten.
Amaç gerçekten dünya savaşı atmosferinde oynamaksa BF1 tabiki. BF5'i az çok incelemiş herkes silahların modern savaş silahları gibi göründüğünü bilir. Atmosfer olarakta çok kötü(dünya savaşı atmosferi vadettiği düşünülürse). Modern olmayan mekanlarda modern silahlarla oynamak istiyorsan BF5 al.
Zaten ikinci dünya savaşı atmosferini yaşamak istiyosan post scriptum, hell let those , red orchestra 2 gibi oyunlar varken bf5 almak mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı