Online iş görüşmesi için tavsiyeler

Alihan75

Hectopat
Öncelikle selam iyi günler. Birkaç saat sonra teams üzerinden iş görüşmem olacak. Daha önce iş görüşmelerine katıldım ama ilk defa Online bir görüşmesine katılacağım. Tavsiyeleriniz, önerileriniz varsa çok iyi olur. Heyecanımı da paylaşmak istedim. İş Gratis'te BT destek elemanı alımı. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim ve yazılım mühendisliği okuyorum. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Online iş görüşmesi yüz yüze iş görüşmesinden daha rahat olur, gerek konuşma bakımından gerek giyim bakımından (rahat giyim ruh halini değiştirdiği için) sizlere rahatlık sağlar. Sade ve anlaşılır bir şekilde konuşmanız ve gözlerinizi ekrandan kaçırmamanız tavsiyemdir, şimdiden tebrik ederim :).

Online iş görüşmesi yüz yüze iş görüşmesinden daha rahat olur, gerek konuşma bakımından gerek giyim bakımından (rahat giyim ruh halini değiştirdiği için) sizlere rahatlık sağlar. Sade ve anlaşılır bir şekilde konuşmanız ve gözlerinizi ekrandan kaçırmamanız tavsiyemdir, şimdiden tebrik ederim :).
Teşekkürler :)

Aklıma nedense istemsizce altta şort üstte takım elbise giyen adamın videosu geldi. 😄 Telefon çok yakında olursa mümkün oldukça kameraya bakmaya çalışmanı öneririm. Şaşı gözlerle ekranda görünmeni istemem. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı