Online market uygulaması tavsiyesi

karambyte

Kilopat
Merhabalar, sosyal medyada Migros'un depolarında sorunlar olduğunu gördüm. Karalama mı yoksa gerçek mi bilmiyorum. O yüzden biraz tereddüt ettim. Normalde Migros sanal market kullanırdım. Şimdi pandemi dolayısıyla temizliğe biraz daha çok dikkat etmek zorundayız. Bu yüzden güvenilir bir market alışverişi yapacağım uygulama, site önerir misiniz? Siz nereden yapıyorsunuz mesela.

Gidip marketten alıyorum. Ara sıra Getir kullanıyorum fakat meyve sebzesi yok sanırım. Yinede gündelik ihtiyaçları görür. Birde CarrefourSA var fakat kullanmadım. Sanal market gibidir. Orası da tercih edilebilir.

Getir belirli yerlerde var. Samsun da ikamet ediyorum. Burada carrefoursa ve Migros sanal market var. Migros çok seviyordum çeşit çok diye ama görmüştürsünüz son zamanda boykot yapıyorlar. Depolar kötü, gelen ürünler temiz olmaz etmez vs. diye tereddüt ettim bende.

Getir belirli yerlerde var. Samsun da ikamet ediyorum. Burada carrefoursa ve Migros sanal market var. Migros çok seviyordum çeşit çok diye ama görmüştürsünüz son zamanda boykot yapıyorlar. Depolar kötü, gelen ürünler temiz olmaz etmez vs. diye tereddüt ettim bende.
Hocam Samsun'da Migros deposu Ankara Yolu üzerinde ve Atakum'da var. Buna rağmen çok hızlı getiriyorlar bana 2 saatte getirdiler.

Geri
Yukarı