Online menajerlik oyunu önerisi

Managerzone vardı, 15-20 sene önce oynuyordum oyunu. Çok zevkli aslında, herhangi bir yenilik geldi mi bilmiyorum ama istersen bir şans ver.

Managerzone vardı, 15-20 sene önce oynuyordum oyunu. Çok zevkli aslında, herhangi bir yenilik geldi mi bilmiyorum ama istersen bir şans ver.

Küme düşme çıkma falan var mı?

Küme düşme çıkma falan var mı?
Yanlış hatırlamıyorsam 8. ligden başlıyorsun oyuna. Lig atlaya atlaya en üst lige yükseliyorsun. 3-4 lig atlamak kolay ama bir yerden sonra inanılmaz zorlaşıyor, rakipler işin piri olmuş. Mücadelesi de çok zevkli oluyordu.

Ben 3. lige kadar yükselebilmiştim. Şimdi hesabıma girmeye çalışıyorum. Şifremi hatırlayabilirsem bir bakayım, merak ettim. 😀

Yanlış hatırlamıyorsam 8. ligden başlıyorsun oyuna. Lig atlaya atlaya en üst lige yükseliyorsun. 3-4 lig atlamak kolay ama bir yerden sonra inanılmaz zorlaşıyor, rakipler işin piri olmuş. Mücadelesi de çok zevkli oluyordu.

Ben 3. lige kadar yükselebilmiştim. Şimdi hesabıma girmeye çalışıyorum. Şifremi hatırlayabilirsem bir bakayım, merak ettim. 😀

Peki kanka bir sorumdaha olacak maçlar kaç günde bir oynanıyor.

Kardeşim başka oyun var mı bildiğin lisanslı takımların olduğu.

Son düzenleme:
@MST_eymen1 Hesabıma girebildim. Oynamaya oynamaya 7. lige kadar düşmüşüm ama 18M € para var hesapta. Biraz yükseleyim.

Maçlar 3-4 günde 1 oynanıyor. Fikstür bu şekilde örneğin:

1694022844987.png

Kardeşim başka oyun var mı bildiğin lisanslı takımların olduğu?
Maalesef yok.

Geri
Yukarı