Online mobil oyun önerisi

İşletim sistemi
Android
Guardian Tales. Hikaye oyunudur aslında. Gelişme mantığı üstüne kuruludur ve klanlar ve klan savaşları da mevcut olduğu için online da denilebilir. Bazen etkinlikler gelebiliyor ve co-op modlar mevcut oluyor. Fakat oyunun çoğunluğu hikaye üstünedir ve baya gelişmiş bir oyundur.

Online, geleceği olan, gelişmeye oynamaya değecek oyun arıyorum. Oyunun amacıyla beraber yazarsanız sevinirim.

Wild Rift olabilir. League of Legends'ın mobil versiyonu. Anlatmama gerek yok sanıyorum ama anlat dersen yine anlatırım.

Online, geleceği olan, gelişmeye oynamaya değecek oyun arıyorum. Oyunun amacıyla beraber yazarsanız sevinirim.

Car parking multiplayer tek sorun kitle ama keyifli. Oyun araba sürmek araba satmak ve arabalara çeşitli modifiye ve çizim yapmak mümkün oyuna yakında Passat ve doblo eklenecek.

IMG_0412.jpeg

Guardian Tales. Hikaye oyunudur aslında. Gelişme mantığı üstüne kuruludur ve klanlar ve klan savaşları da mevcut olduğu için online da denilebilir. Bazen etkinlikler gelebiliyor ve co-op modlar mevcut oluyor. Fakat oyunun çoğunluğu hikaye üstünedir ve baya gelişmiş bir oyundur.
Ya guardian tales indirdim, bir kaç gün oynadım da.
Harita içi gizli yer bulmaya ayırdığım süre yüzünden bıraktım.
Haritalar da gezme işi nedense beni yordu ya.
Sorun bende de olabilir tabii

Ya Guardian Tales indirdim, birkaç gün oynadım da.
Harita içi gizli yer bulmaya ayırdığım süre yüzünden bıraktım.
Haritalarda gezme işi nedense beni yordu ya.
Sorun bende de olabilir tabii.
Hocam o oyunun mantığı o. Bulmacalarla dolu. Siz daha çok başında bırakmışsınız. Çünkü oraları geçip böyle ilerde falan YouTube'dan bakmam gerektiği yerler oldu artık. Daha buraları sevmediyseniz oyun sizlik değilmiş zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı