Online Mobil Oyun Önerisi

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
İlk olarak Free Fire, PUBG veya CoD tarzı bir şey istemiyorum, Escape from Tarkov gibi bir şey istiyorum. Lost Light'ı denedim fakat çekirge gibi zıplaya zıplaya sıkan ve öldüren oyuncular bıktırdı. (Nedeni büyük ihtimalle resmi olarak PC'de de olması.) Badlanders denedim fakat vuruş hissiyatı diye bir şey yok. Rust gibi de olur, hayatta kalma.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak Free Fire, PUBG veya CoD tarzı bir şey istemiyorum, Escape from Tarkov gibi bir şey istiyorum. Lost Light'ı denedim fakat çekirge gibi zıplaya zıplaya sıkan ve öldüren oyuncular bıktırdı. (Nedeni büyük ihtimalle resmi olarak PC'de de olması.) Badlanders denedim fakat vuruş hissiyatı diye bir şey yok. Rust gibi de olur, hayatta kalma.
Mobilde boyle bir oyun var mi bilmiyorum, CoD onerirdim ama onu da istemiyorsunuz.

Ark Survival Evolved Mobile baya sağlam telefon ister. Grafikler mükemmel. Biraz optimizasyon sıkıntısı var ama, oyun baya çeşitli, bi bakın derim. Hayatta kalma oyunu, hayvan evcilleştirebiliyorsunuz

Roket lig Sideswipe

Arena Breakout fena gözükmüyor ama daha çıkış yapmadı.

Ben de daha dün Lost Light'ı silmiştim, 2-3 tane oyuncu arasında kalıyordum sürekli, sinir oldum. 😂
Benimle aynı şeyi yaşamışsınız😄.
Çıkış yapınca bakarım Breakout'a.
Mobilde boyle bir oyun var mi bilmiyorum, CoD onerirdim ama onu da istemiyorsunuz.
CoD zaten oynuyorum o yüzden isemedim 147 levelim ak117 de lokus da falan(kısaca favori silahlarımda) golden skinlerini de açınca artık tekrar ediyor gibi geldi. Ayrıca Tencent CoD e dahil olunca ara sahnelerin kalitesi berbat oldu.(Mesela nükleer bomba atıncaki sahne, zaten Nuketown daki oyun sonu animasyonu vardı bir ara bari onu koysaydınız ya ne bu berbat kalite.)
COD oynamaya devam edin bence.
Vallla üstte yazdım.
Ark Survival Evolved Mobile baya sağlam telefon ister. Grafikler mükemmel. Biraz optimizasyon sıkıntısı var ama, oyun baya çeşitli, bi bakın derim. Hayatta kalma oyunu, hayvan evcilleştirebiliyorsunuz
Bir ara denemiştim zor gelmişti denerm yine ama o da CoD gibi boyutu inanılmaz fazla ve iyi telefon lazım.
Roket lig Sideswipe
Okudunuz mu?Rust Escape From Tarkov ile falan alakası yok oyunun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı