Online olarak banka kartı sipariş edilir mi?

Sapare Aude

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bu tarz işlerden pek anlamıyorum bu yüzden cahilliğim için üzgünüm öncelikle. 18 yaşındayım ve artık bir banka kartına sahip olmam gerektiğini düşünüyorum lakin fiziksel olarak gidebilecek durumda değilim şu an için. Online olarak sipariş etmemin bir yolu yok mu banka kartını? Yapı Kredi olur, ziraat olur hiç önemli değil. Biraz baktım ama sipariş edebileceğim bir yer bulamadım.

Merhaba, bu tarz işlerden pek anlamıyorum bu yüzden cahilliğim için üzgünüm öncelikle. 18 yaşındayım ve artık bir banka kartına sahip olmam gerektiğini düşünüyorum lakin fiziksel olarak gidebilecek durumda değilim şu an için. Online olarak sipariş etmemin bir yolu yok mu banka kartını? Yapı Kredi olur, ziraat olur hiç önemli değil. Biraz baktım ama sipariş edebileceğim bir yer bulamadım.
Olur neden olmasın? Hesabınız var ise mobil bankacılığın uygulamasından başvurabilirsiniz. Hesabınız yok ise online bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Banka kartı sipariş edilmez, talep edilir. Bankanızı online uygulamasından ya da müşteri hizmetlerini arayarak talep edebilirsiniz. Evinize kargolanır.

Sanırım artık her banka şubeye gidilme ihtiyacı olmadan mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri kaydı oluşturabiliyor. Kullanmak istediğiniz bankanın uygulamasını indirip bunu deneyebilirsiniz. (Tavsiye: Enpara)

Merhaba hocam. Online olarak banka kartı sipariş verebilirsiniz. En işlevsiz ve en mağdur edecek banka Ziraat Bankası. Bundan dolayı o bankayı önermiyorum. Başlangıç olarak İş Bankası açabilirsiniz, genel olarak müşteri desteği İş Bankasının daha iyi bende müşterisiyim öyle gözlemledim. Uzaktan görüntülü görüşme ile hesap açabilirsiniz. :)

Geri
Yukarı