Online oyun arkadaşı arıyorum

PROTECTQ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 6 yıldır oyuncuyum oyun oynuyorum ama hiç oyun arkadaşım yok sadece CS değil GTA Online gibi bir oyunda bile beraber gireceğim kimsem yok. Herhangi bir Discord grubu ile kendime arkadaş edinmek istiyorum bu konuyu bu yüzden açtım.
Ne kadar fazla kişi olursak o kadar iyi, GTA V roleplay bile oynarız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord sunucumuza katılabilirsin. Genelde akşam saatleri aktif oluyoruz. Bu aralar sadece Rust ve Valorant akan tayfalar var. Bir ben arada Rocket League giriyorum. Onun dışında muhabbet ediyoruz, dertlerimizi paylaşıyoruz. Samimi ve saygılı bir ortam.

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 6 yıldır oyuncuyum oyun oynuyorum ama hiç oyun arkadaşım yok sadece CS değil GTA Online gibi bir oyunda bile beraber gireceğim kimsem yok. Herhangi bir Discord grubu ile kendime arkadaş edinmek istiyorum bu konuyu bu yüzden açtım.

Aradıgınız arkadaş özellikleri neler elimde varsa size öneride bulunabilirim :)

Ets2 oynuyor musun ? Bende ets2 için oynucak arıyorum.

Geri
Yukarı