Online oyunda internet kesintisi

Kablo ile bağlanmıyorsanız kablo ile bağlanmayı deneyin. Wi-fi'da kopmalar oşabilir uzaktaysanız ya da wi-fi alıcınız iyi değilse. Eğer kabloyla bağlıysanız da ezilme bükülme olmadığından emin olun. Modem kablolarınızda da ethernetinizde de. Bir de modem arayüzünden xdsl istatistiğinizi paylaşabilirseniz iyi olur belki internet altyapınızdandır. Tabi bunlardan önce bilgisayarınızın tğm güncellemelerinin yapıldığından emin olun.
Kablo ile bağlıyım.Kabloda herhangi bir sorun olsa diğer kullanımlarda da kesinti olur diye düşünüyorum.Bahsettiğiniz istatistikleri nasıl öğrenebilirim .
Normal internet kullanımında saniyelik kesintileri anlayamazsınız.
Oyunda takılma ve donma olduğu zaman masaüstüne döndüğümde Windows internet bağlantısının olmadığını gösteriyor.Normal kullanımda da var mı diye sorun başladığı zamandan itibaren gözüm sürekli internet erişim yerine bakıyor ama hala denk gelmedim kesintiye.

Modem arayüzüne nasıl girilir yazın forumda ya da başka bir yerden. Girdikten sonra modeminize göre bir yerlerde xdsl istatistikleri vardır. Onun görüntüsünü alıp paylaşın.

Modem arayüzüne nasıl girilir yazın forumda ya da başka bir yerden. Girdikten sonra modeminize göre bir yerlerde xdsl istatistikleri vardır. Onun görüntüsünü alıp paylaşın.
Asus DSL-N16 marka/model modem kullanıyorum ama bahsettiğiniz kısmı bulamadım.Araştırıyorum şu an bulduğum an atacağım.
Bahsettiğiniz kısım burası mı acaba.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-12_174132.png
    resim_2021-03-12_174132.png
    22,7 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı