Online oyunlar için parça tavsiyesi

zfr22

Hectopat
Yer
Keşan, Turkey
Daha fazla  
Meslek
özel güvenlik
Genelde güncel ve online oyunları oynuyorum. Lag yapmıcak bir anakart+işlemci+soğutucu+ram tavsiyesi verebilecek olan var mı? MSI da bulunan Killer E2200 gibi lag sorununu ortadan kaldırabilek bileşenlere ihtiyacım var.

Ekran kartlarım ati radeon hd 5870 cf
xsilence 750wt gamer psu modüler

Önerileriniz vede yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Şöyle söyleyeyim. Benim laptopu 4.5 senedir kullanıyorum. Oynadığım oyunların %75 civarı online oyundur. Her türlü online oyunu oynamışımdır. Eğer bilgisayar alacaksak online oyunları çalıştıracak seviye ile başlama. Benim bahsetmiş olduğum laptop, ekran kartı Nvidia 9600M GT. En son BF3 ü kasarak çalıştırıyordu dedim tamam süremiz doldu. Bundan sonraki seri oyunlara yetişemez ama şu ana kadar her türlü online oyunu çalıştırdı. Çalıştırmaya da devam ediyor.

Kısacası şunu demek istiyorum. Normal bilgisayarını al o zaten online oyunları çalıştıracaktır. Lag sorunu online oyunlarda bilgisayar ve internetinden kaynaklanır. Benim şu ana kadar sürekli lag var oynanmıyor diye hiç demedim.

Bundan da şunu anlatmaya çalıştım. Bilgisayar yaptığınız da internetinizin de iyi olması lazım, online oyunlara yönelicekseniz. Şahsen online oyunları sevmemin nedeni çeşit çeşit insanlarla konuşuyorsun, oynuyorsun. Tek oynamaktan çok daha keyif veriyor. Günümüzde online oyunlara aşırı derecede ilgi var. Bu her gün daha fazla artıyor. En basitinden rekabet artıyor. Online oyunların kötü yanı ise oyunda üstünlük sağlama isteği ister istemez geliyor ve en son kendinizi oyuna para yatırırken buluyorsunuz. :D

Bir Blizzard delisi olarak WoW favorimdir. Şu an ne online ne de normal oyun oynuyorum. Bir süre ara vermek iyidir. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı