Online Oyunlar > MOBA bölümünün açıklamasında yazım hatası var

Iori Yagami

Hectopat
Daha fazla  
IMG_20230223_144401.jpg
Gördüğünüz üzere "Oyun" olması gereken yer "oıyun" olmuş. Biliyorum küçük bir sorun ama yazım hatası ve yazım hatası yüzünden birkaç kez ban aldığım için kendimi çok geliştirdim bu konuda. Artık admin hatalarını da düzeltiyorum. Çok uzun zamandır içimde ukte olarak kalmış bir meseledir bu. Sonunda bir açık buldum. Keşke ban atabilseydim.

İyi de bu bir öneri değil, hata raporlama ve bunu rapor sistemiyle iletmeniz gerekirdi. 😁

küçük bir sorun ama yazım hatası
Buradaki yazım hatası ile imla kurallarını bir tutmak da yanlış. "Oyun" yerine "oıyun" yazıldı diye ban atılmaz. :)

Son düzenleme:
İyi de bu bir öneri değil, hata raporlama ve bunu rapor sistemiyle iletmeniz gerekirdi. 😁
Hocam belgelemek lazım. Şimdi bir moderatör bana böyle bir hata için ban atarsa "kardeş önce bu konuya bak" diyeceğim. O sırada moderatör şok. Hiç karşısına böyle bir şey diyen çıkmamış ki. İçinden "ban atmak için yanlış kişiyi seçmişim" diyecek. Ben de hemen ardından uzun Polat Alemdar kıyafetimi giyip bir sigara yakacağım. Bu sayede bandan muaf tutulacağım.

@Iori Yagami Technopat yönetiminin verdiği yetkiye dayanarak sizi bandan muaf tutuyorum!
Bir saniye bana son gelen bilgilere göre böyle bir yetkim bulunmamaktaymış. Siz yine de topu tüfeği hazırlayıp kendinizi banlara karşı koruyunuz.

Gülmek herkese lazım hele şu zamanlarda, yine de bildirim için teşekkürler. Bu gibi şeyleri bir dahakine rapor üzerinden belirtirseniz çok daha güzel olur :)

@Iori Yagami Technopat yönetiminin verdiği yetkiye dayanarak sizi bandan muaf tutuyorum!
Bir saniye bana son gelen bilgilere göre böyle bir yetkim bulunmamaktaymış. Siz yine de topu tüfeği hazırlayıp kendinizi banlara karşı koruyunuz.

Gülmek herkese lazım hele şu zamanlarda, yine de bildirim için teşekkürler. Bu gibi şeyleri bir dahakine rapor üzerinden belirtirseniz çok daha güzel olur :)
Hocam bir anlığına ciddi olduğunuzu sandım. Neyse yapacak bir şey yok. Technopat ekibinin bana sağladığı süreli izinleri (sık sık oluyor bu izinler galiba Recep Baltaşla aram iyi) kullanmaya devam edebilirim artık.

Geri
Yukarı