Online oyunlarda gecikme sorunu nasıl çözülür?

akcnahmt

Yoctopat
Daha fazla  
İnternet hızım gayet normal olmasına rağmen CS:GO ve Battlefield gibi Online oyunlarda savaş anlarında ms yükselmesi oluyor çözümünü bilen var mı?
Ayrıyeten GeForce Experience uygulamasından oyunlar optimize edilemiyor.
(Farklı internetlere bağlanmama rağmen aynı sorun devam ediyor)

Son düzenleme:
İnternet servis sağlayıcısına danışman iyi olur. İnternet hızıyla gecikmenin pek alakası yok. Kablosuz kullanıyorsan birde kablolu deneyebilirsin. Yine olmazsa dairene kadar fiber internetin gelmesi için dua etmen gerekecek.

İnternet servis sağlayıcısına danışman iyi olur. İnternet hızıyla gecikmenin pek alakası yok. Kablosuz kullanıyorsan bir de kablolu deneyebilirsin. Yine olmazsa dairene kadar fiber internetin gelmesi için dua etmen gerekecek.

Kablosuz kullanıyorum Ethernet kablosuyla da denedim değişen bir şey olmadı farklı bir internete bağlayıp yine denedim yine aynı sorun devam etti. Anlayamadım vallahi.

Hangi paketi kullanıyorsun kaça kaç internetin hız testi kaç çıkıyor hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsun vdslmi fibermi.

Hangi paketi kullanıyorsun kaça kaç internetin hız testi kaç çıkıyor hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsun vdslmi fibermi.

VDSL kullanıyorum. Sağlayıcı olarak da TurkNet, indirme 50 küsur gönderme de 10 küsurlerde ping değerleri vb gayet normal jitter de 1-2 çıkıyor.

Başka bir CAT6 kabloyla bağlanmayı dene modem marka modeli nedir format atmayı denediniz mi?

Başka bir CAT6 kabloyla bağlanmayı dene modem marka modeli nedir format atmayı denediniz mi?

Kablosuz bağlantı yapıyorum genelde kablolu da denedim fakat olmadı modem olarak Tenda V12 modelini kullanıyorum reset atmayı düşünmedim açıkçası çünkü telefondan bağladığımda da aynı sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı