Online oyunlarda hep anneme babama küfür ediyorlar

Bu gibi olaylarda ses kaydı veya ekran görüntüsü al. " Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır." Bunları mahkemeye verebilirsin veya oyunun destek bölümünde belirtebilirsin dostum

Merhabalar ben bir gün arkadaşımın arkadaşıyla PUBG Mobile'de vs atıyorduk 3 el attık ve 3'ündede yendim ama bana o***pu çocuğu dedi ama sesler kapalıydı bana dediğini sonradan öğrendim ben küfürleri önemsemem çünkü kötü söz sahibinindir kendisine geçiyor ama koyan şey iyi oyundu demem. Sadece o değil bir kez daha rastgele takımla girdim hiçbir şey yapmadım Allah'ın selamını verdim yemediğim küfür kalmadı. Bir kez daha girdim adamlar arkadaşımı baydı 4 kişilerdi ben kaçtım çünkü benim oyunculuğum kötü rank kasıyordum küfür yedim hele Wolfteam'da Allah'a küfür ediyorlar artık bıktım böyle kalitesiz insanların oyunlarda yeri yok diye düşünüyorum. Altı üstü oyun oynuyoruz be kardeşim yahu. Size içimi dökmek istedim.
Hocam toxic kitle her yerde vardır. Size tavsiyem çocuk kitlesi az olan oyunlar oynamanız. Mesela Battlefield 2, Arma 3, Call Of Duty 2 veya Call Of Duty 4 gibi. Bu oyunların online oynaması zor olduğu için çoluk çocuk pek bulunmaz.

Geri
Yukarı