Online oyunlarda kasma sorunu

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
Geçen günlerde format attım ve oyunlarda kasma sorunu vardi. Sonrasi da Online olmayan Need for Speed Most Wanted'ı indirdim ve Ultra'da bile kasma olmadığnı gördüm sonra kasan oyunlarin hepsinin Online olduğu aklıma geldi ve bu kaniya vardım PC'de Online oyunlarda kasma sorunu var ne yapabilirim?
5-6 kere format attım SATA kablolarını değiştirdim bütün vcredist, DirectX ve C+artıları kurdum ama düzelmedi.
Ekran kartinin RAM'lerin slotlarini değistirdim hala ayni.

Son düzenleme:
Ben format atmadan once boyle bir sorun yoktu o yuzden ozelliklerle alakali oldugunu dusunmuyorum.

Şimdi ya RAM yetmiyordur mesela Windows 7'den 10'a geçerseniz bunu yaşamanız çok normaldir, tabii ki de özellikleriyle alakası vardır deneyimlerimle konuşuyorum siz sistem özelliklerinizi formatla hangi yazılımı kurduğunuzu oynadığınız oyunu söyleyin bir.

Sistem özelikleriniz? Bende eski hurda kartıma Most Wanted'i Ultra'da oynamıştım kendisi ağır bir oyun değildir.

i7 870 3.60 GHz Boost RX 570 Pulse ITX P7P55LX anakart 300 wt Power Crucial BX500 120 GB SSD SATA 2'ye bagli WD Blue 7200 RPM 500 GB harddisk SATA 2'ye bagli anakartta 3 destegi yok.
Şimdi ya RAM yetmiyordur mesela Windows 7'den 10'a geçerseniz bunu yaşamanız çok normaldir, tabii ki de özellikleriyle alakası vardır deneyimlerimle konuşuyorum siz sistem özelliklerinizi formatla hangi yazılımı kurduğunuzu oynadığınız oyunu söyleyin bir.

Windows 10 Pro'dan yine Pro'ya gectim ve sorun öyle olustu USB'den orijinal Windows kurdum Zula CS valo ayni hepsinde bu sorun var oncedeb 150 FPS alirken 20 30'a dustu FPS.
i7 870 3.60 GHz Boost RX 570 Pulse ITX P7P55LX anakart 300 wt Power Crucial BX500 120 GB SSD SATA 2'ye bagli WD Blue 7200 RPM 500 GB harddisk SATA 2'ye bagli anakartta 3 destegi yok.

Windows 10 Pro'dan yine Pro'ya gectim ve sorun öyle olustu USB'den orijinal Windows kurdum Zula CS valo ayni hepsinde bu sorun var oncedeb 150 FPS alirken 20 30'a dustu FPS.

Kurduğum yazılımlar Google WinRAR C++ DirectX ve vcredistler.
Cevap verecek yokmuuuuu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı