Online oyunlarda para kasmak için 6'lı laptop önerisi

Libahras

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI 4080-x670e Carbon wifi-7900x3d-Haf700 Berserk-Dell G3223Q 4k Monitör-4x16 XPG cl30 6000mhz
ona en yakın bu var hepsi burada üzerinden kampanya dahilinde alacagim için bunu alabilrim

Ne kampanyası var anlayamadım?
Eğer varsa alınır.

Ayrıca neden laptop ile yapılıyor bu sistem?
hepsiburada üzerinden belli ürünlerde şimdi al 3 ay sonra peşin fiyatına 6 ay taksıtle odemeye basla secenegı var buda cazip geliyor laptop ile yapmanin sebebi az yer kaplaması harici monitör gerekmemesi

@Libahras Nitro 5 falan yok mu o kampanyaya uygun? V15 ve düz Victus 15 alınacak modeller değiller.

@Libahras Nitro 5 falan yok mu o kampanyaya uygun? V15 ve düz Victus 15 alınacak modeller değiller.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qgxey-002-pm-HBC00005JQOMP
--------------------
bu 2sini bulduym

4050 versiyonu tercih edebilirsiniz.

Kampanya dahilinde 3050 olan varmış diğeri yokmuş.
Evimd dubleks üst katta 1 oda boş. Oraada 2 metrelik bir masam var. Laptopun kaplayacagı yer kadar olan kısmını kesip oraya büyük fanlar ilave edecegim. 2 adet laptopu üstüne koyup sogutma sorunun cozecegim. Böyel bir fikrim var. En azından diger türlü kullanılan bir oda içinde yapılabileceğini sanmiyorum.

4050 versiyonu tercih edebilirsiniz.

Bir de bunu buldum kampanyta dahilinde bu olur sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kampanya dahilinde 3050 olan varmış diğeri yokmuş.

Evimd dubleks üst katta 1 oda boş oraada 2 metrelik bir masam var laptopun kaplayacagı yer kadar olan kısmını kesip oraya büyük fanlar ilave edecegim 2 adet laptopu üstüne koyup sogutma sorunun cozecegim böyel bir fikrim var en azından diger türlü kullanılan bir oda içinde yapılabileceğini sanmiyorum.

Bir de bunu buldum kampanyta dahilinde bu olur sanırım.

Evet olur fakat ona RAM eklemesi de yapmanız gerekiyor, ek masraf.

Geri
Yukarı