Online Oyunlarda Sunucuların Görünmemesi

erenrck

Kilopat
Daha fazla  
DayZ, Rust, Chivalry: Medieval Warfare, Garry's Mod vb. gibi oyunlarda sunucuların çoğu gözükmüyor. Ya geç yükleniyorlar ya da yüklenmiyorlar. Örneğin Chivalry'de hiçbir sunucuya bağlanmıyor. Başka bir ağdan bağlandığımda sorun olmuyor. Bunun sebebi nedir?

Hotspot Shield VPN gibi programlar varsa onlarda yapıyor olabilir varsa kapatıp girmeyi dene bide oyunların hepsini steamdenmi aldın ?

VPN kullanmıyorum. Hepsi orijinal. Mesela CS:GO rekabetçide çok kişi girince "xxxx oyunu zamanında kabul etmedi." sorunu da oluyor. DNS değiştirsem olur mu ki?

DayZ, Rust, Chivalry: Medieval Warfare, Garry's Mod vb. gibi oyunlarda sunucuların çoğu gözükmüyor. Ya geç yükleniyorlar ya da yüklenmiyorlar. Örneğin Chivalry'de hiçbir sunucuya bağlanmıyor. Başka bir ağdan bağlandığımda sorun olmuyor. Bunun sebebi nedir?
Modemine format atmayı dene bence. Ben 1-2 ayda bir formatlıyorum.

Formatlarsam başka bir sorun falan ortaya çıkmasın? Bir de tek bende olan bir sorun değil. Foruma biraz baktım da, 1-2 konu daha var bu sorundan. Ama çözümünü yazmamışlar hiç.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı