Online Rekabetçi Oyun Tavsiyesi

World Of Tanks yerine War Thunder öneririm daha iyi fiziklere sahip ve tam bir Simülasyon oyunu gibi de oynayabiliyorsun ayrıca Tankların yanı sıra Uçaklar'la da vakit geçirebiliyorsun yani şu aralar gelen modern güncellemeler ile hemen hemen neredeyse bütün modern Tanklar oyuna eklendi ve Jetler de eklenmeye devam ediyor. Gelişmesi zor bir oyun yani para falan yatırmadan çok zor hele de tankları ve uçakları aynı anda idare etmeye çalışırsan çerez olarak oynanacak bir oyundan çıkıyor :D
(Bu arada oyunun yapımcısı Rus ve oyun hep Ruslara Buff getiriyor)

Oynamıştım onu da. Sıkılmaya başladım.
Zula oynayabilirsin yeni rekabettçi modu ile oyun tadından yenmiyor.
Zula biraz çakma gibi geliyor. Sanki almışlar CS:GO'yu, Wolfteam grafikleri eklemişler. Yeni bir oyun yapmışlar gibi.

Overwatch alırsan birlikte girebiliriz. 25 LvL'den sonra da benim takımla birlikte 4 kişi ranked atarız, uygun mudur:kıkırda:
Bana uyar da size uymaz. Malum öğrenciyim [emoji16] Bilgisayarımı yeni değiştirdim ve monitörüm hala çok eski. Onun için bana para lazım. Oyun zaten 100 küsur lira. Ben ancak oyuna Ocakta falan başlarım. 25. seviye olana kadar da zaten siz iyice gelişirsiniz. Benimle girmezsiniz bile [emoji5]

Son düzenleme:
Bana uyar da size uymaz. Malum öğrenciyim [emoji16] Bilgisayarımı yeni değiştirdim ve monitörüm hala çok eski. Onun için bana para lazım. Oyun zaten 100 küsur lira. Ben ancak oyuna Ocakta falan başlarım. 25. seviye olana kadar da zaten siz iyice gelişirsiniz. Benle girmezsiniz bile [emoji5]
Sıkıntı olmaz:kıkırda: Şu an bile zaten yeterince gelişmiş sayılırım. Zaten oyun eğlenmek içindir. 25 olana kadar ikimiz gireriz, 25 den sonra 4-5 kişi gireriz.

World Of Tanks yerine War Thunder öneririm daha iyi fiziklere sahip ve tam bir Simülasyon oyunu gibi de oynayabiliyorsun ayrıca Tankların yanı sıra Uçaklar'la da vakit geçirebiliyorsun yani şu aralar gelen modern güncellemeler ile hemen hemen neredeyse bütün modern Tanklar oyuna eklendi ve Jetler de eklenmeye devam ediyor. Gelişmesi zor bir oyun yani para falan yatırmadan çok zor hele de tankları ve uçakları aynı anda idare etmeye çalışırsan çerez olarak oynanacak bir oyundan çıkıyor :D
(Bu arada oyunun yapımcısı Rus ve oyun hep Ruslara Buff getiriyor)
Onda hep şu "MİG" jetlerini sürmek isterdim. Biraz oynayayım bari. [emoji3]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı