Online Savaş oyunu önerisi

Spantsi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Hepsinden az çok oynamışlığım var ancak uzun süredir Online oyun oynayamiyordum. Önceki zamanlar War Thunder, Worls of Tanks ve Battlefield 2042 oynamıştım ikisi de az biraz sarmıştı. Geçen hafta kapalı sürüm olan CW Project oynadım o da bayağı güzeldi ancak çıkmasına daha var gibi. Aklımda Battlefield 5 multiplayer veya World of Tanks var. Battlefield için çok hile olduğu söyleniyor, World of Tanks için ise tanka bayağı eklentiler getirmişler bunlar da ücretli olarak var, onlar olmadan da kredi kasilmiyor sizce Battlefield 5 oynanır mı veya WoT devam edilir mi ya da ayrı bir oyun öneriniz var mıdır?

Hile diğer Battlefield oyunlarında da var. Hile varsa sunucu değiştiriyorum. Admin varsa hileliyi atıyor zaten. Yapacak bir şey yok. İkinci dediğini anlamadım.

2042 de tank veya uçağa geçmek zor oluyordu mesela en fazla 3-4 kişide olabiliyordu tank veya uçak bf 5 de bu nasıl

2042 de tank veya uçağa geçmek zor oluyordu mesela en fazla 3-4 kişide olabiliyordu tank veya uçak BF 5 de bu nasıl.

Bilmiyorum ben de yeni aldım BF5'i daha yeni başlayacağım. BF1'de de az tank ve uçak var. BF4'te tank sayısı fazla sanırım sunucuya göre değişiyor adminler ayarlıyor tam emin değilim. Tank falan almak istiyorsan BF4 öneririm.

Geri
Yukarı