Kapalı (Online) Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam işlemi yaptıktan sonra pc değiştirme veya format gibi bir durumda nasıl oluyor? Kendi hesabımıza girdiğimizde devam ediyor mu?
Evet hocam, devam eder.
Tavsiye etmiyorum, arkadaş bazı şartları belirtmemesine rağmen sorun çıkartıyor.
Kendi kullanıcı sorunlarından dolayı iade istiyor, diğer satın alan arkadaşların yorumlarını okuyabilirsiniz.

1.png

6.png

Son düzenleme:
Evet hocam, devam eder.

Kendi kullanıcı sorunlarından dolayı iade istiyor, diğer satın alan arkadaşların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1079381

Eki Görüntüle 1079383

Kendi kullanıcı sorunu mu? Sen ilanı açarken hesabın şifresinin değişmediğini ve bu yüzden iade olmayacağını yazdın mı? Bana diyorsun ki hesabın bilgilerini artık biliyorsunuz bu yüzden iade edemem, ben hesabı kullanamayacağım sen bana ne diyorsun, iyi o zaman ben hesabı arkadaşıma vereyim o kullansın benim yerime ondan da 10 TL alayım o zaman.

Kendi kullanıcı sorunu mu? Sen ilanı açarken hesabın şifresinin değişmediğini ve bu yüzden iade olmayacağını yazdın mı? Bana diyorsun ki hesabın bilgilerini artık biliyorsunuz bu yüzden iade edemem, ben hesabı kullanamayacağım sen bana ne diyorsun, iyi o zaman ben hesabı arkadaşıma vereyim o kullansın benim yerime ondan da 10 TL alayım o zaman.

Bozulacağını bilerek alıyorsanız, bir art niyet ararım ben.

7.png

Şimdi ben satın alınca sizden, kendi XBOX hesabımı entegre edip, FİFA 21'i hiçbir sınırlama ve sorun olmadan oynayabilicek miyim ? Online Ultimate Team vs.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı