Kapalı (Online) Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi hesabımızı nasıl entegre ediyoruz? Örneğin kendi Forza hesabımı kullanabilecek miyim bunu alırsam? Microsoft bu olaya nasıl izin veriyor?
-Satıştan sonra yapmanız gerekenleri isterseniz yazılı talimat şeklinde metin dosyası olarak yollayabiliyorum ya da TeamViewer ile bağlanıp kendim destek verebiliyorum.

-Evet, oynadığınız bütün oyunların verileri, sizin Xbox hesabınıza kaydedilecek. Bu şekilde karışıklık olmadan ister online ister offline oynayabileceksiniz.

-Satıştan sonra yapmanız gerekenleri isterseniz yazılı talimat şeklinde metin dosyası olarak yollayabiliyorum ya da TeamViewer ile bağlanıp kendim destek verebiliyorum.

-Evet, oynadığınız bütün oyunların verileri, sizin Xbox hesabınıza kaydedilecek. Bu şekilde karışıklık olmadan ister online ister offline oynayabileceksiniz.
İleride sıkıntı çıkma ihtimali yok mu? Yaptığınız işlem hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Hocam dün 10 TL'ye satan arkadaştan aldım ama hesaplar çalıntı ve bahsettiği Gamepass gitti. Olan 10 lirama oldu. Sizden alsam sıkıntı çıkmaz değil mi?

Eve gittiğimde Discord üzerinden iletişime geçeceğim.

Hocam dün 10 TL'ye satan arkadaştan aldım ama hesaplar çalıntı ve bahsettiği Gamepass gitti. Olan 10 lirama oldu. Sizden alsam sıkıntı çıkmaz değil mi?
Dediğim gibi çalıntı veya sahte değil, bir sıkıntı çıktığında TeamViewer ile bilgisayarınıza bağlanıp destek verebiliyorum, ya da yazılı metin şeklinde talimatları yollayabiliyorum.

Kesinlikle güvenilirdir, 15TL'ye çok güzel bir fırsat kaçırmayın derim.
Ayrıca isterseniz TeamViewer ile kendisi çok kısa bir sürede hallediyor.

Kesinlikle güvenilirdir, 15TL'ye çok güzel bir fırsat kaçırmayın derim.
Ayrıca isterseniz TeamViewer ile kendisi çok kısa bir sürede hallediyor.
İyi oyunlar hocam, sıkıntı olursa yazabilirsiniz.
Arkadaş güvenilir. Ödemeyi Steam cüzdan koduyla yaptım hesabı saniyesinde verdi hesaba giriş yaparken bir sorun çıkmıştı TeamViewer ile bilgisayarıma bağlanıp sorunu çözdü. Öneririm.
Teşekkürler hocam, her zaman desteğimi vereceğim.

Son düzenleme:
Hesabı arkadaştan satın aldım memnunum 15 TL'ye gayet iyi bence.

Hesabı arkadaştan satın aldım memnunum 15 TL'ye gayet iyi bence.
Güle güle kullanın hocam, iyi oyunlar.
Ayrıca ilk alan kişilere aşağıda istediği offline oyun hesaplarından birini hediye edeceğim. Az önce bir kişi aldı ve Battlefield 5'i seçti. Toplam 6 oyun, her kişiye istediği 1 oyunu vereceğim. (Battlefield 5 seçildi, onu seçemezsiniz. Her oyun 1 stok.) (Cyberpunk 2077 seçildi.) (RDR2 seçildi.)

(Stoklar, isteğe göre yenilenir.)

-Cyberpunk 2077.
-Red Dead Redemption 2.
-Mount & Blade II: Bannerlord.
Stoğu yenilendi, 1 adet var.
-Battlefield 5.
-Mediavel Dynasty.
-Skyrim 5 Special Edition.

-Resident Evil 8 Village
-FIFA 21
Resident Evil Village + FIFA 21 eklenmiştir.

Son düzenleme:
Hocam merhabalar Discord adresinize arkadaşlık attım en kısa sürede bekliyorum alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı