Online strateji oyunu önerisi

Ayran Man

Hectopat
Daha fazla  
Bana böyle oynayabileceğim, Rise of kingdoms, Infinity kingdoms mobil oyunların benzeri bir PC oyunu lazım. Grafikler sıkıntı değil.
Sistemim;
2 GB RAM 3000 MHz.
Intel Celeron N2930 2.20 GHz.
Intel HD 5000.
240 GB SSD.
224 GB HDD.

Bana böyle oynayabileceğim, Rise of kingdoms, Infinity kingdoms mobil oyunların benzeri bir PC oyunu lazım. Grafikler sıkıntı değil.
Sistemim;
2 GB RAM 3000 MHz.
Intel Celeron N2930 2.20 GHz.
Intel HD 5000.
240 GB SSD.
224 GB HDD.
Önerim Starcraft 1.
İstersen imzamdan indirebilirsin boyutu 100MB falan ama (boyuttan ötürü) hikaye modu ve müzikler yok. Tavsiyem buradn oynamaman çünkü Blizzard serverlerine giremezsin. BLİZZARD dışı tek bir server var o da ICCUP ama o da ölü, 10 oyuncu online ise sevin. Ek olark herkes pro, öğrenemezsin. Bunu oyunu botlara karşı denemek için kullanabilirsin, ek olark portable yani kurma derdi de yok.
Eğer oyun güzelmiş dersen Blizzard Battle.net versiyonunu indir. Tavsiye serverlarım EU ve US West.
Build order ve kalan tavsiyesi istersen yaz onları da söyleyeyim.

Önerim Starcraft 1.
İstersen imzamdan indirebilirsin boyutu 100MB falan ama (boyuttan ötürü) hikaye modu ve müzikler yok. Tavsiyem buradn oynamaman çünkü Blizzard serverlerine giremezsin. BLİZZARD dışı tek bir server var o da ICCUP ama o da ölü, 10 oyuncu online ise sevin. Ek olark herkes pro, öğrenemezsin. Bunu oyunu botlara karşı denemek için kullanabilirsin, ek olark portable yani kurma derdi de yok.
Eğer oyun güzelmiş dersen Blizzard Battle.net versiyonunu indir. Tavsiye serverlarım EU ve US West.
Build order ve kalan tavsiyesi istersen yaz onları da söyleyeyim.
Biraz geciktim ama dikkate alacağım teşekkürler.

Biraz geciktim ama dikkate alacağım teşekkürler.
Onemli degil :D.
Dedigim gibi 8GB indirmeye usenirsen linkten indir.
İstersen sabah replay ya da unlu bir mac de atabilirim. Blackberry bir telefondan yaziyorum 2020 yilinda, mesaji atabilmeye sukrediyorum.
Oyunun yazdigim 90tllik grafik genisletmeli versiyonunun oldugu bir mac durumumda var istersen onu izle.
Edit: Yazdigim 200MBlik versiyon bu, ses ve hikaye modu yok ve server de cok kotu ama bota karsi oynaniyor.

Onemli degil :D.
Dedigim gibi 8GB indirmeye usenirsen linkten indir.
İstersen sabah replay ya da unlu bir mac de atabilirim. Blackberry bir telefondan yaziyorum 2020 yilinda, mesaji atabilmeye sukrediyorum.
Oyunun yazdigim 90tllik grafik genisletmeli versiyonunun oldugu bir mac durumumda var istersen onu izle.
Edit: Yazdigim 200MBlik versiyon bu, ses ve hikaye modu yok ve server de cok kotu ama bota karsi oynaniyor.
Gecikiyorum.Kusra bakma oyunda sardı gibi.Teşekkür ederim.Replaylar hala varmı ?

Gecikiyorum. Kusra bakma oyunda sardı gibi. Teşekkür ederim. Replaylar hala var mı ?
Replayler elimde link olarak simdi yok.
İstersen profil mesajlarimda bir mac var onu izle, o maci 2 defa izledim.
Twitchde Artosis(terran) ve Tasteless(protoss) diye iki eleman var onlari izleyebilirsin.
Youtubede ise Grumpy Wizards'I ve 9day'i seviyorum ogretici olarak.
Youtube uzerinde Falcon Paladin diye bir yorumcu var onu isleyebilirsin.
Afreeca Starleague sampiyonalarini izleyebilirsin, hatta mutlaka izle.
Favori oyuncularim Flash (Gezegendeki en iyi Terran)(adam o kadar iddiali ki bu seneki sampiyonada random oynadi ve 3. oldu :D) ve Shuttle.
Az sonra bir link editi gelecek.
Link editi:
Burada asiri sayide fazla build order ve strateji bulabilirsin.
Bu arada nacizane tavsiyem protosslarla baslaman bence daha kolaylar, az unitle cok vuruyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı