Online yarış oyunu tavsiyesi

Bu oyunu bir türlü unutamıyorum. Galiba net cafede 3-4 kişi hep oynadıkları ve benim o grupta yer almadığım için böyle bir şey oldu. Bu arada fena oyun değildi diye hatırlıyorum. Videolarına falan bakın.

Tam adı: Racing Star:Come On Baby

Sistemin yetiyorsa
Forza Horizon 4
NFS Payback
NFS Heat

heat'i yeni bitirdim mükkemel, MP şekilde oynanır şekilde ama en iyisi bana kalırsa MultiPlay Horizon 4

Live for Speed gerçekten güzel ve bedava bir oyun bedava iken sadece bazı arabalar açık diğer arabları videolar izledikten sonra anlarsın araba yamaları harita yamaları falan var

Sistemin yetiyorsa
Forza Horizon 4
NFS Payback
NFS Heat

heat'i yeni bitirdim mükkemel, MP şekilde oynanır şekilde ama en iyisi bana kalırsa MultiPlay Horizon 4
Forza Horizon 4 direksiyon için pek uygun bir oyun değil.
Bu oyunu bir türlü unutamıyorum. Galiba net cafede 3-4 kişi hep oynadıkları ve benim o grupta yer almadığım için böyle bir şey oldu. Bu arada fena oyun değildi diye hatırlıyorum. Videolarına falan bakın.

Tam adı: Racing Star:Come On Baby
direksiyon ile oynanabilecek
diye yazmıştım ayrıca bu oyun çok eski daha yeni ve kaliteli oyunlar bakıyoruz.
Oyunun kalitesinin yüksek olması bizim için önemli fiyat konusunda sıkıntımız yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı