Onlyfans'a erişim engeli getirildi

Hadi bunu engellediniz VPN ile yine isteyen +18 sitelere girebilir Bunu'da engellediniz diyelim peki ya benim gibi PC'de stok yapanlar nasıl engelleyeceksiniz onu merak ediyorum alan veren memnun olduktan sonra kimse kimsenin cinsel hayatına karışamaz bakalım bu yıl sonuna kadar neler goreceğiz.

CİMER'e yapılan şikayetler sonucunda +18 içerik üreticilerinin çoğunlukla tercih ettiği Onlyfans sitesinde gün içerisinde Türkiye'den erişim tamamen kısıtlandı.

Doğrusu buydu bence de gerçekten rezil bir platform normalde kısıtlamayı asla desteklemem ama bu tarz iğrençliklerin önüne geçilmeli

Kapalı şu anda bende VPN'siz girmiyor, internet sağlayıcıları teker teker kapıyordur.
VPN gerektiğini biliyorum. Ufak bir erişim engeli, aşılıyor kolayca.

Doğrusu buydu bence de gerçekten rezil bir platform normalde kısıtlamayı asla desteklemem ama bu tarz iğrençliklerin önüne geçilmeli
Neden önüne geçilmeli?

Bana saçma geliyor yasaklanması. Çünkü adamlar size zorla gireceksiniz diye baskı yapmıyor. Canın isterse arama motoruna elinle kendi iradenle yazıp giriyorsun.

İyi olmuş zaten internette bedavaya show yapan kızları izleyebiliyosunuz. Niye para veriyosunuz böyle şeylere anlayamıyorum.

Ücretsiz televizyon izlemek, ücretsiz oyunları oynamak varken oyun satan alan, Netflix aboneliği ödeyenler bile var. Hayat çok garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı