Onur belgesi kime verilir?

REapex

Hectopat
Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha fazla  
Arkadaşlar 10. sınıfım ve bu onur belgesi neye göre veriliyor? İlk dönem en yüksek ortalamaya sahip 3 kişi mi? Geçen sene öyle verdiler ama hoca davranışlara göre vereceğim dedi. Hem sınıf başkanı hem onur kurulu başkanlığı, tarih kulübü baskan yardımcılığı yapıyorum, ortalamam 84.38. Disipline gitmedim, sizce alma olasılığım var mı bu dönem?

Okulda iyi bir şey yaptıysan, bir göreve yardımcı olduysan vs veriyorlar.
Biz geçen sene kağıt toplamıştık bana vermişlerdi.

Arkadaşlar 10. sınıfım ve bu onur belgesi neye göre veriliyor? İlk dönem en yüksek ortalamaya sahip 3 kişi mi? Geçen sene öyle verdiler ama hoca davranışlara göre vereceğim dedi. Hem sınıf başkanı hem onur kurulu başkanlığı, tarih kulübü baskan yardımcılığı yapıyorum, ortalamam 84.38. Disipline gitmedim, sizce alma olasılığım var mı bu dönem?

Hoca kimi seçerse.

Kendimden bir örnek vereyim o zaman hiçbir özelliği olmadığını anlarsın.

11. sınıfım korona dönemine denk geldi. Sadece sınavlara gittik. O sene başka okuldan nakil olan biri çok az derse katıldı, sene sonu da tekrar okul değiştirdi. Onur belgesini o aldı. 😁

Bizim 9. sınıfta sürekli çöpleri temizleyen bir eleman vardı. Herkes okuldan çıktıktan sonra herkesin sırasının altındaki çöpleri çöpe atıyormuş. Temizlikçiler durumu farketmiş işte kulaktan kulağa müdürün kulağına gitmiş çocuğa dönem sonu onur belgesi verdiler. Ortalamayla zerre alakası yok tamamen ahlaka bağlı.

Devamsızlığın 0 ise otomatik olarak onur belgesi alıyorsun. Onun dışında hoca keyfi bir şekilde dağıtma hakkına sahip.

Ben alabiliyorum yani değil mi hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240117_164703.jpg
    Screenshot_20240117_164703.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı