Onvo OV55F900 görüntüsü net gözükmüyor

Hangi kaynakla test ettiniz? Uydu yayını açıp net değil diyorsanız 4K yayın yapabilen şu anda bir TRT 4K var, diğerleri max 1080P yapıyor, net olmaması bundan kaynaklı olabilir.

Ancak gerçek 4K bir videoyu açıp izlediğiniz halde bulanıksa teknik servisle görüşün.

Hangi kaynakla test ettiniz? Uydu yayını açıp net değil diyorsanız 4K yayın yapabilen şu anda bir TRT 4K var, diğerleri Max 1080p yapıyor, net olmaması bundan kaynaklı olabilir.

Ancak gerçek 4K bir videoyu açıp izlediğiniz halde bulanıksa teknik servisle görüşün.

Video açtım daha iyi oldu fakat ölü piksel var televizyonda:(

Hangi kaynakla test ettiniz? Uydu yayını açıp net değil diyorsanız 4K yayın yapabilen şu anda bir TRT 4K var, diğerleri Max 1080p yapıyor, net olmaması bundan kaynaklı olabilir.

Bir de şu var siyah ekranda veya haber izlerken kırmızılar, sağ sol sanki tam rengi vermiyor beyazlıklar var noktalar gibi. Bir bilginiz var mı normal mi? Yoksa sıkıntımı var?

Son düzenleme:
Video açtım daha iyi oldu fakat ölü piksel var televizyonda:(

Bir de şu var siyah ekranda veya haber izlerken kırmızılar, sağ sol sanki tam rengi vermiyor beyazlıklar var noktalar gibi. Bir bilginiz var mı normal mi? Yoksa sıkıntımı var?
Anlattıklarınıza göre panelde sıkıntı var gibi duruyor maalesef. Kurulumu servis mi yapmıştı? O esnada ölü pikseli ve dediğiniz sorunu fark etseydiniz değişmek zorundalardı aslında.

Anlattıklarınıza göre panelde sıkıntı var gibi duruyor maalesef. Kurulumu servis mi yapmıştı? O esnada ölü pikseli ve dediğiniz sorunu fark etseydiniz değişmek zorundalardı aslında.

Onvo ekip gelmişti. Ama para ile çağırıyordu.

Ekipte söylesek bile bir şey yapmazdı. Bence.

Hepsiburada'dan almıştık. Nasıl iade ederiz oradan?

Onvo ekip gelmişti. Ama para ile çağırıyordu.

Ekipte söylesek bile bir şey yapmazdı. Bence.

Hepsiburada'dan almıştık. Nasıl iade ederiz oradan?
Servisi arayıp DOA raporu almanız gerekiyor, bu rapor doğrultusunda iade talebinde bulunabiliyorsunuz diye biliyorum. Satıcı direkt Hepsiburada'nın kendisiyse olumlu sonuçlanma ihtimali daha yüksek.

Elinize ulaşalı kaç gün oldu? İlk 14 günün içindeysek çok daha kuvvetli eliniz.

Servisi arayıp DOA raporu almanız gerekiyor, bu rapor doğrultusunda iade talebinde bulunabiliyorsunuz diye biliyorum. Satıcı direkt Hepsiburada'nın kendisiyse olumlu sonuçlanma ihtimali daha yüksek.

Elinize ulaşalı kaç gün oldu? İlk 14 günün içindeysek çok daha kuvvetli eliniz.

Satıcı Hepsiburada değildi. 2 gün oldu alalı.

Satıcı Hepsiburada değildi. 2 gün oldu alalı.

Servis dediğiniz gelip televizyonu kuranlarsa daha onları bulamayız ki.

Geri
Yukarı