Onvo televizyona görüntü gelmiyor

berkayytmz

Hectopat
Merhaba bugün elime ulaşan Onvo marka televizyonda görüntü gelmiyor, ışığı yanıyor ardından menü ekranı gelmeden kapanıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün elime ulaşan Onvo marka televizyonda görüntü gelmiyor, ışığı yanıyor ardından menü ekranı gelmeden kapanıyor. Ne yapabilirim?

Onvo'nun paneli sıkıntılı eğer sizde de varsa geçmiş olsun direkt iadeye verin. 10 gunde bizim bozuldu direk iadeye verdik. Arkaya doğru yatır TV'yi bazen görüntü gelebiliyor ama direk ver Onvo almayın aldırmayın çok sıkıntılı ürün, kendi servisi bile ilgilenmiyor TCL aldım kafam rahat.

Şöyle soyleyeyim TV'nin sıkıntısı bile yoksa iade et birkaç ay sonra otomatik bozuluyorlar.

Ayrıyeten Onvo kadar rezil görüntü ve ses kalitesi sunan başka firma görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onvo'nun paneli sıkıntılı eğer sizde de varsa geçmiş olsun direk iadeye verin 10gunde bizim bozuldu direk iadeye verdik Arkaya doğru yatır TV'yi bazen görüntü gelebiliyor Ama direk ver Onvo almayın aldırmayın çok sıkıntılı ürün kendi servisi bile ilgilenmiyor TCL aldım kafam rahat.

Bencede büyük ihtimalle sizin dediğiniz gibi iade edin

Onvo'nun paneli sıkıntılı eğer sizde de varsa geçmiş olsun direkt iadeye verin. 10 gunde bizim bozuldu direk iadeye verdik. Arkaya doğru yatır TV'yi bazen görüntü gelebiliyor ama direk ver Onvo almayın aldırmayın çok sıkıntılı ürün, kendi servisi bile ilgilenmiyor TCL aldım kafam rahat.

Şöyle soyleyeyim TV'nin sıkıntısı bile yoksa iade et birkaç ay sonra otomatik bozuluyorlar.

Ayrıyeten Onvo kadar rezil görüntü ve ses kalitesi sunan başka firma görmedim.
İade alırlar değil mi açılımı servisle yapın falan filan diye şeyler okudum da.

Fotoğraf ya da video atabilir misiniz?
Şuan müsait değilim yarın yükleyebilirim hocam.

Geri
Yukarı