Onvo TV alınır mı?

Hocam alınmaz arayüz çok kasıyor. Yani şöyle düşün YouTube'da reklam açılırken ve oynatırken bile kasıyor.

Peki TCL markası nasıldır? Az çok bütçeme göre uyuyor gibi.

Hocam TCL eskilerden gelen köklü bir firma olduğunu biliyorum ama televizyonları hakkında bir bilgim yok genel olarak forumlarda iyi olduğu söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
10-17 bin arası hemen bozulmayacak ne alınabilir diye bakıyorum da herhalde TCL alınır gibi duruyor.

Axen, Toshiba bakabilirsin ve o fiyat bandında bir tane Samsung var fakat o nasıl bilmiyorum. Bende bir Axen var 3 yıldır bizde 55 inç 4K ve çok memnunum hala bile çok akıcı, hiç kasma donma olmuyor ve arayüzü kullanışlı. Bir de 43 inç Onvo var rezalet, yeni aldım fakat çok kasıyor insanı yoruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Axen, Toshiba bakabilirsin ve o fiyat bandında bir tane Samsung var fakat o nasıl bilmiyorum. Bende bir Axen var 3 yıldır bizde 55 inç 4K ve çok memnunum hala bile çok akıcı, hiç kasma donma olmuyor ve arayüzü kullanışlı. Bir de 43 inç Onvo var rezalet, yeni aldım fakat çok kasıyor insanı yoruyor.

Axenlerin ekran kalitesini canlı gördüm çok hoşuma gitmedi marka da pek güven vermiyor. TCL alacağım galiba ama bilen kullanan birileri belki bir bilgi verirse emin olacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı