Opel İnsignia Grand Sport vs Renault Talisman-Honda Cr-v

Opel-Renault-Honda?

• İnsignia Grand Sport

Oy: 7 43,8%
  • Renault Talisman

Oy: 6 37,5%
  • Honda Cr-v

Oy: 3 18,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16

Storm99

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu üç seçenekten hangisi parasını hak eden bir araba olarak alınabilir? 2017 model sıfır alınacaktır.
İnsignia 1.6 Dizel motor alınacaktır. Temmuzda geleceği için net özelliklerini bilmiyorum.
Renault Talisman 1.6 Dizel 160 Beygir 380 Tork 6 ileri EDC otomatik vites.
Honda Cr-v 1.6 Dizel 160 Beygir 350 Tork 9 ileri otomatik vites

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam araçların sınıfları çok farklı. Talisman ve İnsignia D segment kompakt sedan aile arabası. Honda ise SUV bu yüzden doğru bir karşılaştırma olmaz. Bana kalırsa sedan D segmenti için Opel İnsignia fakat 3 araçtan seçim yapacak olursak yanlış bir karşılaştırma olacak ama Honda CR-V daha az sorun çıkartır size bence. Kapıda bizim de hondamız yatıyor çünkü şuan da :D Ayrıca düzenleme ihtiyacı duydum Honda dünyaya kendini kanıtlamış şanzıman ve diğer elektronik aksamlarda size daha hatasız şeyler sunacaktır.

Arkadaşlar bu üç seçenekten hangisi parasını hak eden bir araba olarak alınabilir? 2017 model sıfır alınacaktır.
İnsignia 1.6 Dizel motor alınacaktır. Temmuzda geleceği için net özelliklerini bilmiyorum.
Renault Talisman 1.6 Dizel 160 Beygir 380 Tork 6 ileri EDC otomatik vites.
Honda Cr-v 1.6 Dizel 160 Beygir 350 Tork 9 ileri otomatik vites

Talismana baktım sadece onun da fiyatı 160.000 tl civarında. Diğerleriyle aynıdır zaten aşağı yukarı. Benim sana tavsiyem o paralara sıfır gibi premium marka araç alman olacaktır. Mesela ;

Audi A4 A4 Sedan 1.4 TFSI Sport 2016 Model 168.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 410187062

BMW / 3 Serisi / 320i ED / M Plus / SAHİBİNDEN SADECE 4 BİN KM'DE HATASIZ KUSURSUZ..ESTORİL MAVİ sahibinden.comda - 399991036

Bizde 2017 ocak ay araci Passat ve 2016 aralik ayi Talisman 1.6 motor 130 ps Talisman var. Talisman hiçbir aracla karşılastirilmayacak kadar guzel hizli performansli ve dayanikli. Talisman'la gezmek kadar guzel bir sey yok abi. Arac bi kere Ferrari gibi bütün gözleri üzerine çekiyor. Hiz desen sport moda aliyorsun araba altindan kaciyor. Birde 160 ps'ligi nasildir siz dusunun. Tum samimiyetimle söylüyorum Talisman'in yaninda suberp hicbir sey varsa yoksa talisman. Talisman'a karsi ön yargınızi anliyorum Reno ne bekliyorsunuz diyebilirsiniz ama Reno motoru Mercedes'te kullaniyor ve Reno'ya o para verilmez diyebilirsiniz. Size hak veriyorum ama ben o Segmen arabalar kullandigim icin bu yorumu yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar Renault otomobil markalarının casper'ı gibi olsa da Talisman'dan Renault'nunda araba yapabileceği kanaatindeyim artık. Ama bu kanaatim sadece Talisman üzerine. Diğer modellerine olan ön yargım halen devam etmekte. Eğer sizde tecrübe ederek bunu söylüyorsanız güzeldir demekki. Ama bu 3 seçenekten ikinci elide düşünerek hareket ederse Honda tek geçerim ben.

Talisman performans aracı değil ki. Ne kadar Sport modu falan olsa da aşırı seri bir araç değil. Yüksek hızlara çıkıyor olabilir. Önemli olan ne kadar çabuk hızlandığı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı