Çözüldü Open IV indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Takemura

Hectopat
Daha fazla  
GTA'ya mod kurmak için indirmek istedim fakat sitesi bozuktu indiremedim. Bu yüzden başka sitelerden güncel 4.1 sürümünü yükledim ancak Exe'yi çalıştırdığım zaman dil seçme kısmının ardından biraz bekletip bu hatayı veriyor. İnternetimde herhangi bir sıkıntı yok ve herhangi bir virüs programı da bulunmuyor.

1680014969533.png

GTA'ya mod kurmak için indirmek istedim fakat sitesi bozuktu indiremedim. Bu yüzden başka sitelerden güncel 4.1 sürümünü yükledim ancak Exe'yi çalıştırdığım zaman dil seçme kısmının ardından biraz bekletip bu hatayı veriyor. İnternetimde herhangi bir sıkıntı yok ve herhangi bir virüs programı da bulunmuyor.

Eki Görüntüle 1717959

Ben sana düzgün halini atabilirim.

Görselden anladığım kadarıyla elindeki setup dosyası, verileri sunucudan çekiyor ve sunucuyla iletişim kurulamadığı için dosyaları indiremiyorsun. Hazır bir setup dosyası bulursan o şekilde kurabilirsin veya sunucuların düzelmesini bekleyebilirsin.

Görselden anladığım kadarıyla elindeki setup dosyası, verileri sunucudan çekiyor ve sunucuyla iletişim kurulamadığı için dosyaları indiremiyorsun. Hazır bir setup dosyası bulursan o şekilde kurabilirsin veya sunucuların düzelmesini bekleyebilirsin.

Hazır setup dosyasını nasıl bulabilirim bir fikriniz var mı acaba

Yabancı bir kaynaktan gördüm 5 saat önce yazılmış aynı sorun ve cevap olarak verdiklerini aynen çevirdiğimde böyle söylüyor.

Sunucu çöktü. Sorun şu ki bir daha asla geri gelmeyebilir. Ana geliştirici yaklaşık bir yıl önce ortadan kayboldu, kendisi Rus ve bir yıl önce neler olduğunu hepimiz biliyoruz... Buradan kendi sonuçlarınızı çıkarın. Yine de kontrol etmenizi tavsiye ederim, sunucu geri dönmüş olabilir, çünkü bir süre önce de böyle bir şey olmuştu...

Düzenleme: O yaşıyor, görünüşe göre şu anda Karadağ'da dinleniyor... muhtemelen er ya da geç tekrar çevrimiçi olacaktır

Daha önceden indirmiş birisi OpenIV nin yüklü olduğu yerdeki dosyaları bana atsa bende kullanabilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı