Çözüldü Open IV show mods folder yazısı çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Modu oyunun dosyalarına değil de mods klasörüne kurmak için yukarıda böyle bir uyarı vermesi gerekiyor ama bende olmuyor.

1618990382178.png

Oyunun dosyalarına dokunursam banlanırım bu yüzden modu mods klasörüne kurmak gerekiyor. Ama bende bu çıkmıyor.
Show in "mods" folder dersek eğer modları mods klasörüne kuruyoruz ve oyun dosyalarını bozmuyoruz.

Dosya Ekleri

• 1618990357189.png
    1618990357189.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 112
Çözüm
Modu oyunun dosyalarına değil de mods klasörüne kurmak için yukarıda böyle bir uyarı vermesi gerekiyor ama bende olmuyor.

Eki Görüntüle 984861

Oyunun dosyalarına dokunursam banlanırım bu yüzden modu mods klasörüne kurmak gerekiyor. Ama bende bu çıkmıyor.
Show in "mods" folder dersek eğer modları mods klasörüne kuruyoruz ve oyun dosyalarını bozmuyoruz.

Sorunu çözdüm. Open IV'i oyun dosyalarından silin. Sonra tekrar başlatın. Asi indirirken uyarı veriyor onu es geçmeden kabul edin. Ben onu kabul etmemişim o yüzden.

Eki Görüntüle 984861

Hocam mods klasörü oluşturmanız yeterli.

Mods klasörü oluşturmadığın için ve o klasörü algılayamadığı için böyle bir uyarı almıyorsun. Mods klasörü oluştur.

Eki Görüntüle 984861

Hangi oyun?

Oluşturdum. Mods klasörü zaten var.

Hocam mods klasörü oluşturduğunuz için vermiyor zaten.
Mod için gerekli dosyayı kopyala yapıştır yaparsanız sıkıntı çıkmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oluşturdum. Mods klasörü zaten var.

O halde ekstra bir şey yapmana gerek yok ki, kuracağın modun değiştireceği dosyaların orijinal kopyasını mods klasörüne atıp daha sonra OpenIV üzerinden mods klasörüne girip bütün modu o klasörde kendin uygulayacaksın.

Eki Görüntüle 984861

Sorunu çözdüm. Open IV'i oyun dosyalarından silin. Sonra tekrar başlatın. Asi indirirken uyarı veriyor onu es geçmeden kabul edin. Ben onu kabul etmemişim o yüzden.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı