Çözüm OpenCore USB'den boot ediyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Silinmeyebilir ama sağlık değil o işlem önermiyorum. Verilerini yedekledikten sonra komple GPT yapmanı öneririm.

Verilerimi yedekledim. Daha sonra cesaret edip, macOS Catalina kurdum. Çok şükür sıkıntısız şekilde kurulumu gerçekleştirdim. Tek eksiğim şuanda USB'den boot ediyor.

Merhaba arkadaşlar MacOS Catalina kurdum. Fakat hep USB' den boot ediyorum. Clover programı ile Mount EFI yapacaktım. Ne yazık ki sadece Windows 10 kurulu SSD gözüküyor. Ne yapmam lazım teşekkürler :)
Ekran Resmi 2020-04-21 07.59.42.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilerimi yedekledim. Daha sonra cesaret edip, macOS Catalina kurdum. Çok şükür sıkıntısız şekilde kurulumu gerçekleştirdim. Tek eksiğim şuanda USB'den boot ediyor.

Rehber geldi🙂

Bende NO NAME yazıyor aynen bu şekilde, bende yapmaya korkuyorum.

Korkacak bir şey yok. İlk macOS kurup sonrasında Windows kurmanız gerekiyor. Eğer ilk Windows sonra macOS kurduysanız sizlerin sistemlerdeki gibi, rehberi uyguladıktan sonra Windows boot etmeyecektir. Bunun için tekrardan Windows kurmalısınız.

Korkacak bir şey yok. İlk macOS kurup sonrasında Windows kurmanız gerekiyor. Eğer ilk Windows sonra macOS kurduysanız sizlerin sistemlerdeki gibi, rehberi uyguladıktan sonra Windows boot etmeyecektir. Bunun için tekrardan Windows kurmalısınız.

Hmm o zaman kalsın. Windows 10 kaybetmek istemiyorum. USB ile boot ediyorum. Bir sıkıntısını görmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı