Çözüldü Opensea NFT satmak isterken ''There was an error with your transaction'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kullanıcı23

Decapat
Makaleler
1
Opensea'dan NFT satmak istiyorum, her şey tamam sell'e basıyorum metamask üzerinden imza istiyor, unlock diyorum, metamasktan onaya tıklıyorum fakat "there was an error with your transaction. Please try again." Sorununu alıyorum, bunun bir çözümü var mı acaba?
Cözdüm sorunu :D Konuyu kapatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Opensea'dan NFT satmak istiyorum, her şey tamam Sell'e basıyorum MetaMask üzerinden imza istiyor, unlock diyorum, MetaMask'tan onaya tıklıyorum fakat "there was an error with your transaction. Please try again." Sorununu alıyorum, bunun bir çözümü var mı acaba?

Çözüm ü söylerseniz daha iyi olur belki başka kişilerde aynı hatayı alır

Sayfaya F5 atıp tekrardan fiyat ve ürün adını girmeyi deneyin sorun çözülüyor.
Opensea'dan NFT satmak istiyorum, her şey tamam sell'e basıyorum metamask üzerinden imza istiyor, unlock diyorum, metamasktan onaya tıklıyorum fakat "there was an error with your transaction. Please try again." Sorununu alıyorum, bunun bir çözümü var mı acaba?

There was an error with your transaction. Please try again. Hatası alıyorum ben de aynı şekil de F5 atmayı ve sürekli unlock demeyi dedim ama hala çözülmedi. Var mıdır başka çözümü?

Bende 2 gündür aynı hatayı alıyorum tarayıcımi değiştirdim cüzdan hesabımı değiştirdim ama çözülmedi çözünler nasıl yaptıklarını anlatabilirler mi?

There was an error with your transaction. Please try again. Bu hatayı aldığımız için MetaMask cüzdanı imza sayfası çıkmıyor. Yani sıkıntının OpenSea tarafından olduğunu düşünüyorum. Problemi çözebilen varsa buraları bir yeşillendirsin hayrına.

Yeni konular

Geri
Yukarı