Opera Google'da Siyah Bar Çıkma Sorunu

Yessjett

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yeni format attım bilgisayara, Opera kurdum. Ardından bir arama yapmak istediğimde böyle bir manzarayla karşılaştım. Siyah bir bar var ve gerçekten rahatsız etti beni. Nasıl kaldırabiliriz, çözümü nedir?
Edit: Sol tarafta da değişik şeyler var

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan eklentileri ve varsayılan arama motoruna bakın. Biraz kurcalayın.
Siyah barın sağındaki vidaya tıklayıp ayarlarına bakın.
İnternet'te arama yaptım. Bu sorunu sadece Chrome tarayıcılarında görmüşler.
Onun kapatma işlemi biraz farklı olduğundan Operada yapamıyoruz.
Tarayıcıyı herhangi bir program yada kendi orijini sitesi dışından mı indirdiniz ?

Hayır, şimdi Microsoft Edge'den denedim onda da aynı. Ne oldu anlamadım. Mesela Google'da bir şey aramak istediğimde önce bir beyaz sayfa geliyor sonradan yükleniyor her şey ama bir tek bu sorun Google'da var.

Edit: DNS'm otomatikteydi. 8 8 8 8 - 8 8 4 4 yaptım, google eski halini aldı derken yine bu hale döndü. Bilgisayarı yeniden açtım kapadım, DNS'yi otomatiğe almış bilgisayar. Sonra başka tarayıcıyı açtım Google daha da değişik yazılar vs.

Ve sol üstteki Google resmine basıldığında normalde Google ana sayfasına atarken faremi üzerine getirdiğimde basılacak bir şey olmadığını gösteriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    83,3 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı