Opera GX Alt Tab sonrası boşluk tuşuyla video devam etmiyor

notDreamss

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Şimdi ben bilgisayarı olabildiğince hızlı kullanan birisiyim ve mesela Discord'a bakarken direkt Opera GX'e Alt Tab atıp durdurduğum videoyu devam ettirmek istiyorum. Space tuşuna basınca video devam etmiyor, illa ekrandaki herhangi bir yere basmak gerekiyor. Google'da ise mesela yine Discord'dayım, Alt Tab atıp space tuşuna basınca video devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Selam. Şimdi ben bilgisayarı olabildiğince hızlı kullanan birisiyim ve mesela Discord'a bakarken direkt Opera GX'e Alt Tab atıp durdurduğum videoyu devam ettirmek istiyorum. Space tuşuna basınca video devam etmiyor, illa ekrandaki herhangi bir yere basmak gerekiyor. Google'da ise mesela yine Discord'dayım, Alt Tab atıp space tuşuna basınca video devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Sorunu çözebildin mi? Ben de aynısını yaşıyorum.

Sorunu çözebildin mi? Ben de aynısını yaşıyorum.
aga kendi kendine geçti böyle programın ben ta... :D şuan google kullanıyorum çünkü şimdide youtubea girince ekran siyah olup geliyo ben bunu çekemem dedim geçtim googlea 1 yıla tekrar opera gx geçerim düzelsin bi her şey sende geç google vpn için opera açarsın

Aga kendi kendine geçti böyle programın ben ta... :D şu an Google kullanıyorum çünkü şimdi de YouTube'a girince ekran siyah olup geliyor ben bunu çekemem dedim geçtim googlea 1 yıla tekrar Opera GX geçerim düzelsin bir her şey sende geç Google VPN için Opera açarsın.

Chrome'da da Edge'de de aynı problem devam etti. Büyük ihtimalle Windows'la alakalı bir ayardan dolayı böyle oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı